چاپ مطلب چاپ مطلب

طی مراسمی معاون جدید فرماندار شهرستان ماسال معارفه شد

همای گیلان:جلسه تودیع و معارفه معاون فرماندار شهرستان ماسال عصر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان ماسال برگزار شد.
فرماندار شهرستان ماسال در این جلسه ضمن تشکر از زحمات و تلاش های بی شائبه جناب آقای اسماعیل صابر در طول دوره خدمت خویش به عنوان معاون فرمانداری ماسال، هدف از پذیرفتن مقام را ارائه خدمت در جهت کسب رضایت خدا و مردم عنوان کرد و افزود تغییر و تحولات در عرصه مدیریتی امری پذیرفته و عقلانی است.
محمود قاسم نژاد ولایت پذیری، اعتقاد و التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و علم و تجربه را از جمله ملاک های اصلی انتصابات معاون و بخشداران دانست و اضافه کرد تلاش ما بر این بوده که در گزینش و انتصاب افراد، رضایت خدا و رفاه و آسایش مردم را در نظر داشته باشیم.
وی ضمن معرفی آقای اسماعیل قاسمی به عنوان معاون جدید فرمانداری ماسال، تجربه ۲۰ ساله ایشان به عنوان کارشناس دفتر اتباع و امور خارجه استانداری، دبیر اتاق فکر، دبیر شورای اداری و رییس دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان را از جمله نقاط قوت ایشان برشمرد و با توجه به تحصیلات تکمیلی ایشان در رشته جغرافیا و برنامه ریزی توریسم و دیگر سوابق آموزشی پژوهشی ایشان ابراز امیدواری کرد با استفاده از توانایی های ایشان در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان گام های خوبی برداشته شود./دیارمیرزا
3 article article2

About

Check Also

همزمان با روز زمین پاک توزیع کیسه های پارچه ای در بین شهروندان توسط شهرداری لاهیجان

همزمان با روز زمین پاک توزیع کیسه های پارچه ای در بین شهروندان توسط شهرداری …