چاپ مطلب چاپ مطلب

عبدالغفار شجاع به سمت عضو هیات مدیره سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها منصوب شد

همای گیلان:به پیشنهاد معاون اول رییس ‎جمهور، تصویب مجمع عمومی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها و طی حکمی از سوی معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، عبدالغفار شجاع به سمت عضو هیات مدیره سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها منصوب شد.

t3_23136720062_190

عبدالغفار شجاع متولد سال یک هزار و سیصد و بیست و چهار در بندر انزلی، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی و مشاور معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در امور مرتبط با شورای عالی کشاورزی است.

وی که نمایندگی مردم بندر انزلی و ریاست کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در ادوار چهارم و پنجم مجلس شورای اسلامی را عهده‌دار بوده است، در انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری، ریاست ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان گیلان را برعهده داشت و یکی از نامزدهای نهایی تصدی استانداری گیلان در دولت “تدبیر و امید” بود.

شجاع همچنین پیش از این قائم‌ مقام و دبیر سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور بود و دارای سوابقی چون مشاور برنامه‌ریزی وزیر جهاد کشاورزی، صاحب امتیاز و مدیرمسوول هفته‌نامه “دنیای سبز”، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان چای کشور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران (چوکا)، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نکاچوب و … است.

گفتنی است، پیش از این، شاپور مرحبا به‌عنوان عضو هیات مدیره و نصرت نادم به‌عنوان معاون امور اقتصادی و بانکی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها منصوب شده بودند. / لاهیگ

About سردبیر ارشد

Check Also

همزمان با روز زمین پاک توزیع کیسه های پارچه ای در بین شهروندان توسط شهرداری لاهیجان

همزمان با روز زمین پاک توزیع کیسه های پارچه ای در بین شهروندان توسط شهرداری …