چاپ مطلب چاپ مطلب

عبداللهی: دیدار داماش – پرسپولیس بدون تماشاگر برگزار می شود/ رای رحمتی تغییر نمی کند

همای گیلان:عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد دیدار روز پنجشنبه (۷ فروردین) تیم های داماش گیلان و پرسپولیس از هفته بیست و هفتم لیگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

155316

حسین عبداللهی در گفتگو با ایلنا ضمن اعلام این خبر افزود: تیم داماش به دلیل تخلفات تماشاگران این تیم در دیدار با ملوان بندر انزلی به یک جلسه مسابقه خانگی بدون تماشاگر و مبلغ ۱۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شده بود که این رای در دیدار پرسپولیس و داماش اعمال خواهد شد.

عبداللهی با بیان این که شاید قابل تجدید نظر خواهی بودن رای باعث ایجاد شبهه در رای کمیته انضباطی شده بود اظهار داشت: محرومیت تیم داماش از یک مسابقه خانگی قطعی بود و تنها مبلغ ده میلیون تومان جریمه نقدی قابل تجدید نظر بود؛ که آن هم بدون تغییر باقی ماند.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون در مورد این که آیا تماشاگران پرسپولیس می توانند در این مسابقات حضور یابند اظهار داشت: این محرومیت شامل تمامی تماشاگران میهمان و میزبان می شود و با توجه به این که تماشاگران پرسپولیس کارت هواداری ندارند؛ حضور تماشاگران پرسپولیس در این مسابقه امکان پذیر نیست.

عبداللهی در بخشی دیگر از سخنان خود در مورد پرونده تخلف رحمتی در دیدار با ملوان بندر انزلی گفت: وی سه شنبه آخر سال به همراه میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال در کمیته انضباطی حاضر شد و دفاعیات خود را در مورد موارد شائبه های مطرح شده ارائه کردند ولی ۵ عضو کمیته انضباطی سوء نیت و حرکت شبه ناکی که از روی عمد اتفاق افتاده باشد از ایشان ندیدیم و تصور نمی کنم رای قبلی رحمتی که شش میلیون تومان جریمه نقدی بود، تغییر کند./ایلنا

About

Check Also

با تاکید و دستور استاندار گیلان انجام پذیرفت  جلسه بررسی مسائل و مشکلات دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان برگزار گردید

با تاکید و دستور استاندار گیلان انجام پذیرفت  جلسه بررسی مسائل و مشکلات دانشکده فنی …