چاپ مطلب چاپ مطلب

فرماندار شهرستان لنگرود در جلسه تودیع و معارفه معاون سیاسی فرمانداری و بخشدار کومله: امانتداری ، عمل به قانون و مبارزه با فساد در ادارات ، باید سرلوحه کارمسئولین قرارگیرد

همای گیلان:جلسه شورای اداری شهرستان لنگرود با حضورمدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان ، مدیر عامل هلال احمر استان، رئیس سازمان چای کشور، فرماندار و مسئولین شهرستان برگزار شد.

2

در این مراسم جوادپور فرماندار شهرستان لنگرود ضمن قدردانی از زحمات نخستین معاون سیاسی فرمانداری و همچنین سمیع پور بخشدار کومله ، سمت جدید معاونت سیاسی  فرمانداری (محمدی ) و بخشدار جدید کومله (غلامی)  تبریک گفت.

فرماندار شهرستان لنگرود در ادامه سخنانش گفت : یکی از نکات مهم و ضروری مورد تاکید استاندارمحترم،صداقت در انجام کار و برخورد با ارباب رجوع می باشد که امیدواریم به عنوان اصل اساسی در کارهایمان رعایت گردد.

جوادپور اظهار داشت :امانتداری ، عمل به قانون و مبارزه با فساد در ادارات ، باید سرلوحه کارمسئولین قرارگیرد که یقینا با رعایت این نکات موفقیت حاصل خواهد شد.

وی تصریح کرد: مرحله دوم هدفمندی یارانه ها آغاز شده  است و ماهم،همه امکانات در سطح شهرستان را  مهیا نموده ایم تا مبادا خللی در ثبت نام یارانه ها ایجاد گردد.

فرماندار شهرستان لنگرود خاطر نشان کرد : همه ما باید تلاش کنیم تا کشور را بسازیم تمام کسانی که مستحق دریافت یارانه هستند ثبت نام وآن رادریافت نمایند و آن دسته افرادی که از تمکن مالی خوبی برخوردارند از ثبت نام خودداری نمایند که یقینا این مبالغ باقی مانده صرف هزینه های بهداشتی و درمانی، عمرانی ، خدمات ، تولید و .. در کشور خواهد شد.

در ادامه این  مراسم مدیرکل سیاسی و انتخابات استان گیلان نیز ضمن اشاره به نامگذاری امسال با نام اقتصاد و فرهنگ با عزم و جهاد ملی گفت : یکی از مسایلی که در سال جدید بر اساس فرمایش  مقام معظم رهبری باید بدان توجه گردد بحث اقتصادی در کشور است.

شعبانی اظهار داشت : دشمن در این سالهای اخیر به اقتصاد کشور هجوم برده است تا از این طریق بتواند مردم ما را از پای درآورد لذاوظیفه ماست تا با بهره گیری از فرصت هاو شناسایی آنها در عرصه اقتصاد گام برداریم و بار دیگر دشمنان را شکست دهیم.

وی همچنین به بحث فرهنگ ملی اشاره کرد و گفت : کشوری که فرهنگ ملی بالایی دارد یقینا می تواند در عرصه اقتصاد هم موفق باشد و ما بایدتلاش کنیم تا فرهنگ انقلابی، اسلامی و ایرانی کشورمان را بیش از پیش معرفی نماییم.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استان تصریح کرد : عزم ملی و مدیریت جهادی ابتدا باید در بین مسئولین کشور بوجود آید تا پس از آن مردم کشور نیز بدان عمل کنند.

در پایان این مراسم ضمن قدردانی از معاون  سابق سیاسی فرمانداری و همچنین سمیع پور بخشدار سابق کومله ،حکم محمدی به عنوان معاون جدید سیاسی فرمانداری و غلامی به عنوان بخشدار جدید کومله  قراعت گردید.

1

About

Check Also

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد از برخی فرصت سوزی ها در رضوانشهر

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد …