چاپ مطلب چاپ مطلب

فرمانده انتظامی رودسر خبر داد دستگیری مامور قلابی در رودسر

فرمانده انتظامی رودسر از دستگیری مامور قلابی در ایست بازرسی چابکسر خبر داد.

به گزارش همای گیلان از رودسر، شعبان پایمرد دیوشلی بعد از ظهر امروز در دیدار با امام جمعه کلاچای اظهار کرد: ماموران انتظامی گلوگاه ایست بازرسی چابکسر فردی در لباس ماموران ناجا را دستگیر کردند.

وی به اخاذی فرد مذکور با به همراه داشتن بی‌سیم از افراد افغانی در استان مازندران اشاره کرد و افزود: مامور قلابی دارای چند فقره اخاذی بوده و به همراه مستندات به مراجع قانونی ارجاع شده است.

پایمرد دیوشلی در ادامه از دستگیری شخصی در امر خرید و فروش اشیای عتیقه در واجارگاه خبر داد و بیان کرد: تعداد یک دستگاه فلزیاب، دو عدد کوزه سفالی، یک عدد ظروف سفالی پهن، ۹ عدد النگوی کوچک مفرغی و پنج عدد ظروف شیشه‌ای از منزل فرد مذکور کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی رودسر کاسه برنجی نقش‌دار، دو عدد سینی مفرغی، یک عدد سنگ خیاری، پنج قطعه سکه مسی کوچک، یک قبضه قمه مفرغی و … که دارای قدمت تاریخی هستند را از دیگر اشیای کشف شده عنوان کرد.

وی همچنین به پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با تهیه و توزیع‌کنندگان مواد مخدر ماموران کلانتری ۱۱ در رودسر اشاره کرد و گفت: ماموران حین گشت‌زنی به دو نفر با هویت معلوم برخورد کردند.

پایمرد دیوشلی با بیان اینکه یکی از افراد مذکور سابقه فروش مواد مخدر دارد، یادآور شد: ماموران مقدار ۱۱۳ گرم هروئین و ۱۰ سانتی‌متر شیشه از متهم دستگیر شده کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی رودسر کشف ۴۳۸ گرم تریاک و ۱۶ گرم شیره تریاک را از جمله کشفیات پلیس در جاده سرولات این شهرستان ذکر کرد.

About

Check Also

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا   به …