چاپ مطلب چاپ مطلب

فرمانده انتظامی لاهیجان خبرداد کشف بیش از ۶۰ کیلوگرم مواد مخدر در لاهیجان

 فرمانده انتظامی لاهیجان با بیان اینکه در سه ماهه نخست امسال بیش از ۶۰ کیلوگرم از انواع مواد مخدر در شهرستان کشف و ضبط شد، گفت: کشف این میزان مواد مخدر در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.

139303311439502343050413

وی با بیان اینکه مردم باید در رابطه ارتقای امنیت اجتماعی با نیروی انتظامی همکاری کنند، افزود: به علت تنوع و کسرت ماموریت‌های نیروی انتظامی، این نهاد یکی از مردمی‌ترین سازمان‌های دولتی است.

پیشگیری از جرم تنها وظیفه نیروی انتظامی نیست

فرمانده انتظامی لاهیجان با بیان اینکه همه دستگاه‌ها باید برای پیشگیری از وقوع جرم به این نهاد کمک کنند، گفت: پیشگیری از جرم تنها وظیفه نیروی انتظامی نیست و همه باید در دست یافتن به این مهم کمک کنند.

قاسمی با بیان اینکه سلامت فرزندان باید مورد اهمیت والدین قرار گیرد، تصریح کرد: والدین باید نسبت به کنترل رفتار و کردار فرزندان و معاشرت آنها با افراد دغدغه داشته باشند.

وی بنیادی‌ترین روش برای پیشگیری از جرم و عدم فریب جوانان را گسترش شناخت معارف الهی و باورهای مذهبی دانست و افزود: از آنجا که خداپرستی در فطرت انسان نهفته است کافی است پدران و مادران با برنامه‌های مذهبی فطرت خداجوی جوانان را بیدار کنند.

فرمانده انتظامی لاهیجان با بیان اینکه فراهم آوردن زمینه حضور جوانان در مساجد و نمازجماعات ،جوانان را با خدا مانوس می‌کنند، گفت: ادارات مربوطه در این امر می‌توانند یاری رسان خوانواده‌ها باشند.

کشف بیش از ۶۰ کیلوگرم مواد مخدر در لاهیجان

قاسمی با بیان اینکه افتتاح کلانتری ۱۲ برای رفاه حال شهروندان جنوب شهر لاهیجان است، تصریح کرد: ساکنین میدان عاقلیه، میدان وحدت، میدان دانشگاه و دهستان آهندان می‌توانند از این کلانتری خدمات دریافت کنند.

وی با بیان اینکه در سه ماهه نخست سال بیش از ۶۰ کیلو انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد، گفت: کشف این میزان مواد مخدر در سال ۹۳ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.

توقف بیش از ۱۰۰۰ دستگاه موتور سیکلت در لاهیجان

فرمانده انتظامی لاهیجان با بیان اینکه بیش از ۸۵  هزار برگ توتو(شرط بندی فوتبال) در این شهرستان کشف شده است، افزود: بیش از هزار دستگاه موتورسیکلت فاقد مدارک در شهرستان توقیف شد.

قاسمی با بیان اینکه مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ آماده خدمت رسانی شبانه روزی به مردم شهرستان لاهیجان است، خاطرنشان کرد: خدمات گذرنامه، پلیس راهور جزو وظایف ذاتی پلیس است

About

Check Also

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای شورای اسلامی شهر لنگرود

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای …