چاپ مطلب چاپ مطلب

فرمانده انتظامی لاهیجان: قاتل فراری در لاهیجان دستگیر شد

فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری قاتل فراری و همدستش که به خاطر اختلاف و تسویه حساب مرتکب جنایت شده بودند، خبر داد.

محمد قاسمی با اشاره به جزئیات قتل و دستگیری قاتل اظهار کرد: گزارش ورود فردی به بیمارستان شفای لاهیجان که بر اثر ضربات متعدد چاقو خونین شده بود به پلیس ۱۱۰ اطلاع داده شد و بلافاصله گروهی از کار آگاهان پلیس برای بررسی موضوع به بیمارستان اعزام شدند.

وی افزود: ماموران آگاهی با بررسی و بازجویی از مضروب و تحقیقات درباره صحنه درگیری و گفته‌های شاهدان متوجه شدند که ماجرا اختلاف حساب بین دو نفر بوده است.

فرمانده انتظامی لاهیجان ادامه داد: دو نفر مورد نزاع پس از درگیری لفظی در یک نقطه از شهر قرار دعوا گذاشته بودند و در این درگیری ۳ نفر دیگر که در محل دعوا با سلاح سرد حاضر شده بودند با داس و چوب به زد و خورد پرداختند.

به گزارش همای گیلان به گفته وی، در این درگیری فردی به نام «ب‌ـ ص» بر اثر ضربات چاقو مجروح شد و پس از انتقال به بیمارستان و شدت جراحات وارده پس از سه روز جان خود را از دست.

قاسمی گفت: ماموران پلیس آگاهی بلافاصله وارد عمل شدند و دو نفر را به اتهام معاونت در قتل با قرار بازداشت شناسایی کردند و دستگیری نفر اصلی را در دستور کار قرار دادند.

وی درباره دستگیری متهم اصلی دعوا و قتل، اظهار کرد: با وجود اینکه متهم اصلی متواری شده بود با شناسایی مخفیگاه او و با هماهنگی مراجع قضایی بازداشت شد و برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی انتقال یافت.

این مسئول خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های پلیس به انجام قتل با سلاح سرد اعتراف و هدف از انجام این کار را اختلاف و تسویه حساب ذکر کردند. /فارس

About

Check Also

🎬 پوستر کمدی اکشن «تمساح خونی» رونمایی شد /نخستین ساخته جواد عزتی در راه اکران نوروزی

🎬 پوستر کمدی اکشن «تمساح خونی» رونمایی شد /نخستین ساخته جواد عزتی در راه اکران …

One comment

  1. چطور افراد جرات میکنند صلاح سرد به دست بگیرند واقعا تاسف داره آدم هر چقدر خشمگین هم باشه نمی تونه آدم بکشه اینها حتما مریض روحی اند