چاپ مطلب چاپ مطلب

فرمانده انتظامی ‌سیاهکل خبر داد کشف ۱۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان سیاهکل

همای گیلان:فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل از کشف ۱۲ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط ماموران پلیس این شهرستان خبر داد.

139302251521417912765993

رمضانعلی پور قاسم اظهار کرد: در اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاقچیان و مخلان اقتصادی و در پی کسب خبری مبنی بر این که افرادی با

استفاده از کانتیر حمل سوخت اقدام به قاچاق سوخت می کنند رسیدگی به این موضوع دردستورکار ماموران قرار گرفت.

وی افزود:پس ازچندروز تلاش شبانه روزی و کنترل محور های ورودی وخروجی،ماموران موفق شدندیک دستگاه خودرو کانتینردار  حمل سوخت را شناسایی و متوقف نمایند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل تصریح کرد: ماموران دربازرسی از خودرو موفق به  کشف۱۲۰۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق خارج از  شبکه  به ارزش ۳۰ میلیون ریال شدند.

پورقاسم از دستگیری ۲ نفر در این رابطه خبر دادوافزود: متهمان با  تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند.

ارزشمندترین کار هر سازمان حفظ نیروی انسانی آن است

رییس حفاظت اطلاعات فرمانده انتظامی استان گیلان در مراسم افتتاح نمایشگاه تخصصی حفاظت حفظ نیروی انسانی را ارزشمندترین کارهر سازمان دانست.

امان‌اله کشمیری رییس حفاظت اطلاعات فرماندهی انتظامی استان در ابتدای این مراسم هدف از برگزا ری این نمایشگاه را آگاه سازی ،آموزش و ارتقاء فرهنگ خود کنترلی  عنوان نمود و اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه های حفاظتی موجب حفظ و توانمندسازی کارکنان و فرصت بسیار خوبی برای شناسایی تهدیدها و آسیب هاست تا با شناخت آنها  خود را از خطر حفظ کنیم.

وی تحقق اهداف هر سازمان  را بستگی به سلامت نیروی انسانی آن دانست  و افزود :برای تبدیل نیروی انتظامی به یک سازمان امین  و قابل اعتماد برای مردم  ،نیروی انسانی آن  سازمان را باید  خوب آموزش داد و در طول خدمت ، از آنها حفاظت و مراقبت کرد.

کشمیری  یکی از اصول اصلی  حفظ سلامت کارکنان را بحث پیشگیری و آن را  اساس کار سازمان حفاظت اطلاعات عنوان  و تصریح کرد: حفظ نیروی انسانی ارزشمندترین کار هر سازمان است

رییس حفاظت اطلاعات فرماندهی انتظامی استان  پیشگیری را باعث کاهش هزینه های سازمان و بالا رفتن  توانایی نیروی انسانی  آن دانست.

رئیس حفاظت اطلاعات فرماندهی انتظامی استان در پایان از عوامل انتظامی استان خواست ضمن بازدید از این نمایشگاه نقطه نظرات خود را در جهت هرچه پربارتر شدن نمایشگاه به مسئولان منعکس نمایند.

سردار  ابراهیم قائد رحمتی فرمانده انتظامی استان گیلان نیز در سخنانی اصلی ترین راه در پیشگیری جرایم  را آگاه سازی  دانست و افزود: هرچه سطح اطلاعات وآگاهی همکاران خود را بالا ببریم  میتوانیم سلامتی سازمان خود را ارتقاء دهیم.

وی  پیشگیری را مقدم  هرکاری در حفاظت کارکنان دانست و فعالیت ارگانهای نظارتی و بازرسی حوزه ی پیشگیری و کنترل را بسیار با اهمیت برشمرد.

فرمانده انتظامی استان گیلان یکی از راه های ارتقاء سطح آگاهی همکاران در راستای آموزش  و پیشگریی را برپایی  نمایشگاه ها ی این چنینی دانست  و بر توسعه و برپایی نمایشگاه های حفاظت و اطلاعات در تمامی رده ها و یگان های انتظامی تاکید کرد.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از دست اندر کاران بر پایی این نمایشگاه آن را برای کارکنان انتظامی مفید و موثر دانست .

مرگ خاموش یک پزشک در محل کار در تالش

فرمانده انتظامی تالش  استان گیلان از مرگ یک پزشک بر اثر گاز گرفتگی در  محل کارش در این شهرستان خبر داد.

عباس اسماعیلی  گفت: طی تماس یکی از شهروندان مبنی بر مرگ مشکوک پزشکی در مطب خود  با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی با حضور درمحل و بررسی علت مرگ، متوجه شدند که این پزشک بعلت عدم رعایت  اصول ایمنی و استفاده از تجهیزات مناسب گرمایشی دچار گاز گرفتگی شده و فوت  نموده است.

اسماعیلی با ابراز تاسف بیان داشت:  جسد این پزشک جهت سیر مراحل قانونی به سردخانه منتقل شد.

فرمانده انتظامی تالش در پایان از شهروندان خواست تا با رعایت اصول ایمنی و توجه به هشدارها در فصل زمستان از حوادث این چنینی جلوگیری کنند./ پایگاه خبری پلیس،

 

 

About

Check Also

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور 🔹رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: …