چاپ مطلب چاپ مطلب

فروزنده جایگزین نوبخت یا نعمت‌زاده؟

4437_246

همای گیلان: احتمال حضور رئیس سابق بنیاد مستضعفان و جانبازان در دولت پر رنگ شده و ممکن است او را در آینده‌ای نزدیک در کابینه حسن روحانی ببینیم.با توجه به مشکلاتی که تیم اقتصادی دولت با محمدباقر نوبخت دارد و حذف این مرد گیلانی کابینه از بدنه اقتصادی دولت اعتدال قطعی است،عده ای فروزنده را جانشین او می خوانند.

 پس ازآن که اسحاق جهانگیری در سخنانی به صراحت از مذاکره با محمد فروزنده برای حضور در کابینه دولت خبر داد، اخباری مبتنی بر احتمال تغییر وزیر صنعت،معدن و تجارت و جایگزینی محمد فروزنده در این پست نیز منتشر شدکه حتی از سوی روابط عمومی این وزارت‌خانه هم تکذیب نشد.

با این حال اقتصادنیوز کسب اطلاع کرد که رئیس پیشین بنیاد مستضعفان و جانبازان با دو پیشنهاد جدید مواجه شده است.

براساس شنیده‌ها، محمدفروزنده علاوه بر پیشنهاد وزارت صنعت،معدن وتجارت با پیشنهاد وزارت کشور و معاونت راهبردی و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری نیز مواجه شده است.

با این حال گفته می‌شود جدی‌ترین گزینه برای او، وزارت صنعت،معدن و تجارت است که محمد فروزنده در این زمینه با افراد باسابقه این حوزه گفت‌وگو و مشورت کرده است.

علاوه بر این، شنیده می‌شود که محمدرضا نعمت‌زاده به دلیل بیماری قصد دارد از دولت کناره‌گیری کند و به این ترتیب احتمال حضور محمد فروزنده در وزارت صنعت،معدن و تجارت افزایش یافته است./اقتصادنیوز

About

Check Also

#اختصاصی_همای_خبر اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!

#اختصاصی_همای_خبر   اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!   …