چاپ مطلب چاپ مطلب

قیمت انواع نان در نانوایی‌های آزاد پز گیلان اعلام شد

همای گیلان:رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان با اشاره به جزئیات تعیین قیمت‌های نام در نانوایی‌های آزادپز استان،  اظهار کرد: مقرر شد حداکثر ۲۰ درصد نانوایی‌های استان با خرید آرد با نرخ آزاد و بدون یارانه اقدام به ارائه نان با قیمت آزادپز می‌کنند.

e26e070f0b61121e8e747746e6882f29_L

علی منتظری بر این اساس قیمت نان بربری با وزن چانه ۶۵۰ گرم مبلغ هزار تومان، نان سنگک با وزن چانه ۶۲۰ گرم مبلغ هزار تومان، لواش بلند با وزن چانه ۱۳۰ گرم مبلغ ۲۰۰ تومان، لواش گرد با وزن چانه ۱۶۰ گرم مبلغ ۲۵۰ تومان و تافتون با وزن چانه ۳۰۰ گرم مبلغ ۵۰۰ تومان تعیین شد.

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه اتحادیه نانوایان استان، نرخ‌های جدید نان آزاد را در قالب بنرهای متحدالشکل با درج تلفن‌های ستاد خبری و رسیدگی به شکایات درج و در مقابل واحدهای نانوایی آزادپز نصب می‌کنند، گفت: در نشستی با رؤسای ادارات شهرستانی این سازمان و رؤسای اتحادیه‌های نانوایان سراسر استان به آنان تاکید شداقدامات جدی درخصوص رعایت قیمت، وزن و کیفیت مطلوب نان را مد نظر قرار دهند.

منتظری با تاکید بر اینکه به صورت مستمر موارد لازم به نانوایان سراسر استان گوشزد می‌شود، تصریح کرد: در همین راستا بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان و اتاق‌های اصناف سراسر استان علاوه بر بازرسی مداوم از نانوایی‌های سطح استان به ویژه نانوایی‌های آزادپز با همراهی سایر ادارات ذی‌ربط بر نحوه پخت و عرضه نان نظارت و با متخلفان برخوردهای قانونی می‌کنند.

وی با بیان اینکه گزارش‌های بازرسی از نانوایی‌های استان و برخوردهای صورت گرفته با تخلفات واحدهای مذکور به صورت هفتگی به سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان ارسال و پس از جمع‌بندی از طریق رسانه‌های خبری اعلام می‌شود، از شهروندان خواست همراهی و همکاری لازم را در زمینه نظارت بر نانوایی‌ها در شرایط کنونی انجام دهند.

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان خاطرنشان کرد: افزایش کیفیت و مطلوبیت در پخت و عرضه نان از مطالبات بحق شهروندان است و در این زمینه تمامی تلاش خود را بکار می‌گیریم./رشت پرس

About سردبیر ارشد

Check Also

#اختصاصی_همای_خبر اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!

#اختصاصی_همای_خبر   اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!   …