چاپ مطلب چاپ مطلب

لاهیجان شهرستان سبز شد

همای گیلان:  ظهیری مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: با اتمام گازرسانی به ۲۵ روستای آْماده افتتاح شهرستان لاهیجان، هم اکنون ۱۰۰ درصد شهر و روستاهای شهرستان لاهیجان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و بزودی شاهد برگزاری جشن شهرستان سبز در لاهیجان خواهیم بود.

photo_2016-07-16_17-37-33

مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان افزود: با اتمام عملیات گاز رسانی و توسعه روستایی در شهرستان لاهیجان هم اکنون ۱۸۰ روستای دارای سکنه شهرستان لاهیجان از نعمت گاز برخوردار هستند و ضریب نفوذ گاز در بخش شهری و روستایی این شهرستان به ۱۰۰ درصد رسیده اس.

مهندس ظهیری افزود: برای گاز رسانی به ۹۰ روستای شهرستان لاهیجان طی ۱۸ ماه گذشته بیش از ۵۰۰ کیلومتر شبکه گذاری با اعتباری معادل ۴۰۰ میلیارد ریال انجام شده است.

وی اظهار کرد: با اجرایی شدن بیش از ۱۳۵۰ کیلومتر شبکه گازدار و ۴۰ هزار انشعاب در شهرستان لاهیجان روزانه به بیش از ۷۲ هزار مشترک خانگی، تجاری و صنعتی، خدمات گاز رسانی ارائه می گردد.

مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان در پایان با اشاره به ادامه روند اشتراک پذیری متقاضیان جدید گفت: تعداد مشترکین این شهرستان در چند ماه آینده به ۸۰ هزار مشترک خواهد رسید.

 

14380610577

About سردبیر

Check Also

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین بازسازی شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین …