چاپ مطلب چاپ مطلب

لاهیجان پیشرو در جذب اعتبارات اشتغال فراگیراستان گیلان

کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ظهر امروز به ریاست مهندس جانبازی برگزار گردید.
همای گیلان، سرپرست فرمانداری لاهیجان در این جلسه گفت: طرح هایی به کارگروه اشتغال استان ارسال شده که در صورت تصویب، برای حدود یک هزار و ۵۹۶ نفر در شهرستان فرصت شغلی ایجاد می شود.
وی گفت: تا به امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان تعداد ۳۲۸طرح در قالب بسته‌های اشتغال (فراگیر و روستایی) بااعتباری به مبلغ بیش از ۸۸۴ میلیارد و هفتصد و سی و سه میلیون ریال تصویب و جهت بررسی نهایی به دبیرخانه استان ارسال‌شده است

جانبازی افزود: از تعداد طرح‌های ارائه شده به دبیرخانه ۱۲۷ طرح با اعتبار ۱۳۶میلیارد و پانصد و نود و هشت میلیون ریال از سوی استان تصویب و به بانک های عامل معرفی شده و از این مبلغ ۱۶میلیارد و صد و چهل و چهار میلیون ریال به متقاضیان پرداخت گردید.

وی در ادامه افزود: سهمیه شهرستان لاهیجان در طرح فراگیر ۲۱میلیارد و هفتصد میلیون تومان بوده که تاکنون به علت تعدد متقاضیان، با هماهنگی و برنامه ریزیهای صورت گرفته ۳۲۸ طرح بیش از ۸۸ میلیاد تومان به دبیرخانه استان ارسال گردیده است.

جانبازی در خاتمه از زحمات اعضای جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری (کمیته فنی، بانکها و موسسات) در بررسی طرح های ارائه شده قدردانی نمود.

شایان ذکر است جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان هر هفته دو روز جهت بررسی و تکمیل طرح ها تشکیل می‌گردد

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

چچن؛تهدیدی خاموش در روسیه

چچن؛تهدیدی خاموش در روسیه جمهوری چچنستان یا چچنیا یکی از جمهوری های خودمختار روسیه است …