چاپ مطلب چاپ مطلب

مدیرعامل بعدی آب و فاضلاب گیلان کیست؟

شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان، سازمان عریض و طویلی است که حل بسیاری از مشکلات شهری در گرو همکاری این شرکت با سایر نهادها از جمله شهرداری است.

axe9309

هم اکنون نیز شنیده هایی حکایت از تغییرات در مدیریت این سازمان دارد. گفته می شود مهمترین گزینه ها برای تصدی بر مدیریت این شرکت از قرار زیر است:

مدیریت روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان گیلان، مدیر امور اداری شرکت آب و فاضلاب شهری استان گیلان،رئیس شورای اسلامی کار شرکت آب و فاضلاب شهری استان گیلان، مسئول و دبیر شورای ورزش شرکت آب و فاضلاب شهری استان گیلان و بسیاری دیگر از سوابق مرتبط با سازمان آب و فاضلاب همه و همه دلایلی است که از مجتبی شفیعی به عنوان یکی از محتمل ترین گزینه ها نام برده می شود.

شفیعی چندین دوره هم کاندیدای انتخابات مجلس و شورای شهر رشت بود اما برخلاف پدرش، حجت الاسلام شفیعی در انتخابات ناکام ماند و نتوانست به این مهم دست پیدا کند.

وی یکی از حامیان مهندس جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس در ایام انتخابات بوده است.

سید جلال خوشحال که ریاست اداره سازمان اموال تملیکی استان گیلان را در کارنامه خود دارد، یکی دیگر از کاندیداهای ناکام در ورود به شورای شهر رشت بوده است. از وی نیز به عنوان یکی از محتمل ترین گزینه ها نام برده می شود.

 

رضا فکری نیا گزینه بعدی است که با مدرک فوق لیسانس مهندسی صنایع هم اکنون معاون بهره برداری مدیرکل آبفای استان مازندران است.

وی که از جوانان فعال حوزه آبفا می باشد، یکی از محتمل ترین گزینه ها برای ریاست اداره آبفا می باشد.

آقاجانزاده هنوز هم یکی از مطرح ترین گزینه هاست. وی که فوق لیسانس عمران دارد، گفته می شود گزینه مورد نظر استاندار گیلان است. آقاجانزاده سابقه فرمانداری سیاهکل و لاهیجان  ومعاونت عمرانی استانداری را در کارنامه خود دارد.

البته برخی معتقدند او گزینه خوبی برای انتخابات آتی مجلس در حوزه لاهیجان و سیاهکل نیز است.

مهندس فرشید روح الامین رئیس با تجربه آب و فاضلاب شهری صومعه سرا گزینه بعدی خواهد بود.

گفتنی است قبل از انتخاب مهندس روشن روان این سمت را به مدیر اداره آب و فاضلاب شهری شهرستان صومعه سرا پیشنهاد داده بودند که وی از قبول آن خودداری نمود. حال باید دید که آیا این بار این مدیر صومعه سرایی این سمت را می پذیرد و جایگزین مدیر غیر بومی گیلان خواهد شد یا نه؟

 دکتر مقدسی که یکی ازمدیران توانمندآب وفاضلاب شهری بوده است، چندی پیش توسط حمید روشن‌روان خلع حکم و از کار برکنار گردید!!

از او نیز به عنوان یکی از گزینه ها برای مدیریت سازمان آب و فاضلاب شهری گیلان نام برده می شود.

About

Check Also

مسوول نمایندگی ولی فقیه در دانشکده هوا فضای سپاه: «شهید رییسی» مزد یک عمر مجاهدت خود را از امام رضا (ع) گرفت

حجت‌الاسلام نعمت الله فخری عصر شنبه در مراسم یادبود سیدالشهدای خدمت و همراهانش در مسجد …