چاپ مطلب چاپ مطلب

مدیرعامل سازمان میادین میادین رشت خبرداد افزایش مراکز توزیع سبد کالا در رشت

مجتبی‌ ماه‌پسند ظهر امروز در جلسه ساماندهی خدمات شهروندی در جمع مدیران شهرداری، اظهار کرد: با هماهنگی به عمل آمده با سازمان صنعت و معدن و تجارت و به دلیل ایجاد صف‌های طولانی شهروندان برای دریافت سبد کالا در مراکز تعیین شده در راستای رفاه شهروندی برنامه‌ریزی مناسب انجام داده است.

 

وی افزود: این سازمان در راستای رسالت سازمانی و به منظور و تسهیل در امر توزیع، نسبت به اختصاص جایگاه توزیع سبد کالا در بازار طبقاتی وارش در بلوار مدرس اقدام کرد.

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری رشت از شهروندان خواست با مراجعه به این مرکز نسبت به تهیه سبد کالای خود براساس سهمیه تخصیصی اقدام کنند.

ماه‌پسند گفت: سبد کالای خانوارها تأمین شده و به همه خانوارهای واجد شرایط تحویل داده می‌شود و تا زمان دریافت این سبد توسط همه خانوارها توزیع کالا ادامه دارد.

وی تصریح کرد: شهروندان برای دریافت سبد کالا عجله نکنند و به فروشگاه‌های مشخص شده مراجعه کنند و مطمئن باشند تا زمان دریافت توسط همه شهروندان واجد شرایط این کار ادامه دارد.

لازمه رویکرد مدیریتی برخورد صادقانه با مردم است

شهردار رشت با اشاره به اقدامات شهرداری برای توسعه خدمات شهری، اظهار کرد: اعتماد عمومی با ایجاد انگیزه در بدنه سیاست‌گذاری و اجرایی، افزایش بهره‌وری از سرمایه‌های نهادی را در پی دارد.

محمدابراهیم خلیلی افزود: برخورد صادقانه با مردم از ملزومات رویکردهای مدیریتی است و باید دقت شود تا در این مسیر، روایت‌ها و گزارش‌ها از وضعیت شهری واقعی، شفاف و روشنگرانه به مردم ارائه شود.

وی تصریح کرد: تکریم شهروندان و احترام به حقوق اساسی آنها می‌تواند به آرامش و نظم شهری که از پایه‌ای‌ترین اصول مدیریت شهری است.

به گزارش تسنیم، مراکز توزیع سبد کالا در گیلان از ۹۴ مرکز به ۱۳۸ مرکز افزایش یافت، تعداد مشمولان دریافت سبد کالای استان ۴۱۸ هزار و ۷۲۲ خانوار است که تعدادی از گروه‌های واجد شرایط دریافت سبد کالا در مرحله بعد به این تعداد اضافه می‌شوند./تسنیم

About

Check Also

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است   رودسر -استاندار …