چاپ مطلب چاپ مطلب

مدیرعامل هلال احمر گیلان خبرداد ارائه خدمات نوروزی هلال احمر گیلان به بیش از ۲۰۷ هزار مسافر

مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: با اجرای طرح‌های نوروزی ۲۰۷ هزار و ۸۹۴ نفر از همشهریان و مسافران نوروزی از خدمات امدادی و راهنمایی هلال احمر گیلان بهره‌مند شدند.

139301051421407052411753

همای گیلان:علیرضا خصوصی اظهار کرد: با اجرای طرح نوروزی از ۲۵ اسفند تا کنون ، ۲۰۵ هزار و ۳۷۴ نفراز مسافران با مراجعه به چادرهای سلامت ،خیمه های نماز و فضای دوستار کودک از خدمات جوانان هلال احمر گیلان بهره‌مند شدند.

وی افزود: همچنین ۷۵ هزار و ۵۲۵ برگ نقشه راه و بروشور در بین مراجعه کنندگان توزیع شد.

مدیرعامل هلال احمر گیلان با اشاره به اجرای طرح امدادو نجات نوروزی، گفت: در این مدت به ۲ هزار و ۵۲۰ نفر از حادثه دیدگان نیز از خدمات امدادو نجات و کمک های اولیه ارائه شد و ۶۹ نفر از حادثه دیدگان به مراکز درمانی منتقل شدند .

خصوصی با اشاره به آمادگی کامل هلال احمرگیلان در ارائه خدمات به مسافران و هموطنان خاطر نشان کرد : جمعیت هلال احمر گیلان در ایام نوروز در ۶۱ پایگاه و پست های ثابت و سیار (دریایی ، هوایی،کوهستان ،جاده‌ای ) و اکیپ مسافران نوروزی و خیمه نماز آماده ارائه خدمات به هموطنان است.

وی خاطرنشان کرد:‌ همشهریان و مسافران نوروزی در صورت نیاز به خدمات امدادی می‌توانند با تلفن ۱۱۲ ندای امداد تماس حاصل کنید و از خدمات امدادی هلال احمر به صورت رایگان بهره مند شوند./روابط عمومی هلال احمر گیلان

About

Check Also

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است   رودسر -استاندار …