چاپ مطلب چاپ مطلب

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان خبرداد پذیرش بیش از ۹ هزار خانوار در مدارس گیلان

همای گیلان مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه بیشترین پذیرش مهمانان نوروزی از هشت استان کشور بود، گفت:تا پایان چهارم فروردین امسال ۹ هزار و ۲۳۲ خانوار با ۴۸ هزار و ۴۶۰ نفر در ۳۴۶ آموزشگاه گیلان در نوروز ۹۳ پذیرش شدند.

13921219150931902310193

، مهدی حاجتی بعد از ظهر امروز در بازدید از ستاد اسکان مسافران نورزی در این شهر، اظهار کرد: بیشترین پذیرش مهمانان نوروزی در ستادهای اسکان به ترتیب از استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، آذربایجان غربی، همدان، تهران، مازندران، زنجان و خراسان رضوی بودند.

وی افزود: مناطق و نواحی آموزش و پرورش گیلان که بالاترین آمار پذیرش از هموطنان را داشتند به ترتیب فراوانی ناحیه یک رشت، ناحیه دو رشت، آستارا، لاهیجان، بندر انزلی، تالش، رضوانشهر و رودبار است.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه آمار پذیرش تا پایان روزچهارم ۹ هزار و ۲۳۲ خانوار با ۴۸ هزار و ۴۶۰ نفر و ۱۲۲ هزار و ۳۵۰ نفر روز است،گفت: ۳۴۶آموزشگاه در سراسر استان با داشتن دو هزار و ۹۱۰ کلاس درس آماده اسکان فرهنگیان، در نوروز۹۳ است.

حاجتی، شروع فعالیت رسمی ستادهای اسکان استان گیلان را از غروب روز ۲۷ اسفندماه ۹۲ اعلام و خاطرنشان کرد: ستاد اسکان مسافران نوروزی گیلان تا ۱۳ فروردین ماه ۹۳ از میهمانان نوروزی پذیرایی می‌کند/تسنیم.

About

Check Also

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای شورای اسلامی شهر لنگرود

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای …