چاپ مطلب چاپ مطلب

مدیرکل بنیاد شهید گیلان: مشکلات درمانی ایثارگران گیلان برطرف می‌شود

همای گیلان:مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در تلاش است تا از طریق صندوق سلامت مرکز موانع را در حوزه بهداشت و درمان برطرف کند.

ابراهیم طاهرنژاد ظهر امروز در جمع نمازگزاران این شهرستان، به مناسبت روز شهدا با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای خدمت به خانواده‌های شهدا و ترویج و حفظ فرهنگ ایثار و شهدا تاسیس شده است، اظهار داشت: این به عنوان یک خادم پیگیر امور خانواده‌های شهدا است.

وی با تاکید بر اینکه خانواده‌های شهدا مظهر قدرت و اقتدار کشور هستند، گفت: شهدا در جنگ سخت مقتدرانه ایستادند و اجازه ندادند که یک وجب از خاک ایران به دست دشمن بیفتد و امروز در جنگ نرم فرمانده عملیات خانواده های شهدا هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با تاکید بر اینکه عزم و اراده جدی در استانداری گیلان برای پیگیری امور شهدا وجود دارد، گفت: مروز ما برای حفظ دستاوردهای شهدا استقلال و امنیت و آزادی و ایستادگی در برابر استکبار نیازمند بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و روحیه ایثار و شهادت هستیم.

طاهرنژاد خاطرنشان کرد: همچنین حدود هفت هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر در گیلان وجود دارد که امسال ۹۷ درصد از ایثارگران در ورودی مراکز آموزش عالی این استان پذیرفته شدند.

وی با اشاره به اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان برای افزایش بهره وری از برنامه های حوزه بهداشت و درمان در استان طرح و برنامه دارد گفت: بنیاد شهید و امور ایثار گران استان در تلاش است تا از طریق صندوق سلامت مرکز موانع را در حوزه بهداشت و درمان برطرف کند.

مدیرکل بنیاد شهید گیلان افزود: در استان هفت هزار دانشجوی شاهد و ایثار داریم و ۹۷ درصد ایثارگران استان در کنکورهای سراسری پذیرفته شدند و ۱۰۹ نخبه در گیلان داریم که جز سر آمدان کشور هستند و ۱۱ قهرمان کشوری در جمع شاهد و ایثار گر استان داریم

طاهرنژاد با بیان اینکه ۴۰۰ فعال قرآنی در جمع شاهد و ایثار گر استان داریم، گفت: برای رفع نیازهای روحی و تقویت قوای عقلانی یاد شهدا الزامی است.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان قوانین و مقررات مر بوط به ایثارگران  را رعایت کنند، تصریح کرد: ما بیش از این به شهدا بدهکار هستیم و کاری فوق العاده‌ای برای خانواده شهدا و ایثار گر انجام نداده‌ایم و مسئولان مقرراتی که مصوب مجلس و سازمان های قانونگذار در حوزه‌های اجتماعی و استخدامی است درست عمل کنند./تسنیم

 

About سردبیر ارشد

Check Also

همزمان با روز زمین پاک توزیع کیسه های پارچه ای در بین شهروندان توسط شهرداری لاهیجان

همزمان با روز زمین پاک توزیع کیسه های پارچه ای در بین شهروندان توسط شهرداری …