چاپ مطلب چاپ مطلب

مدیرکل بهزیستی گیلان خبرداد ساخت ۸۰۰ باب مسکن برای مددجویان بهزیستی گیلان‌

همای گیلان:حسین نحوی‌نژاد صبح امروز در نشست با اصحاب رسانه به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان با تاکید بر اینکه سازمان بهزیستی در برنامه‌های بهره‌گیری از مناسبت‌ها، طرح‌هایی را به نفع مردم سیاست‌گذاری کرده است، اظهار کرد: آوردن مردم پای کار در تسریع برنامه‌ها بسیار موثر است.

وی با اشاره به ۸۰۰باب مسکن در حال ساخت برای مددجویان بهزیستی، افزود: این تعداد مسکن از ۱۵ درصد تا ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی دارند.139111120000983

مدیرکل بهزیستی گیلان با بیان اینکه اگر خیرین به ما کمک کنند این کار با کیفیت بهتری ساخته می‌شود،گفت: سازمان بهزیستی گیلان برای بهره‌گیری از ظرفیت ماه مبارک رمضان ضیافت عشق را برگزار می‌کند.

نحوی‌نژاد با تاکید بر اینکه این ضیافت همانند گلریزان است،خاطرنشان کرد: ما در این طرح پروژه را به خیرین معرفی می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه پروژه ساخت شیرخوارگاه در محوطه سازمان بهزیستی در حال انجام است، تصریح کرد:به عنوان مثال هر یک از  ۸۰۰باب خانه و این شیرخوارگاه به یک خیر تحویل داده می شود تا خود خیر مسئول پروژه باشد.

مدیرکل بهزیستی گیلان با اشاره به ۱۱۰۰نوعروس و نو داماد در سازمان بهزیستی، افزود: خیرین می‌توانند عهده دار تهیه جهیزیه این افراد باشند.

نحوی‌نژاد با تصریح بر اینکه ضیافت عشق ،روز ۲۱تیر در روز میلاد مسعود امام مجتبی (ع) برگزاری می‌شود،گفت: از استان‌های دیگر خیر به این مراسم دعوت شده‌اند.

وی از اطعام ۵۰هزار مددجوی تحت پوشش بهزیستی در ماه رمضان در استان خبرداد و خاطرنشان کرد: ۲هزار مددجو در رشت در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) اطعام می‌شوند.

مدیرکل بهزیستی گیلان بازدید شبانه با دعوت از مسئولان استانی از منازل مددجویان را از دیگر برنامه‌های ماه مبارک رمضان توسط سازمان بهزیستی عنوان کرد و افزود: در آسایشگاه سالمندان رشت ۵۵۰معلول نگهداری می‌شوند./تسنیم

About

Check Also

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد از برخی فرصت سوزی ها در رضوانشهر

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد …