چاپ مطلب چاپ مطلب

مدیرکل منابع طبیعی گیلان خبر داد آزادسازی ۵۹ هزار مترمربع از اراضی تصرف‌شده غرب گیلان

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان از آزاد شدن ۹ قطعه از اراضی تصرف‌شده توسط متجاوزان در غرب گیلان خبر داد و گفت: در این عملیات حدود ۵۹ هزار مترمربع از زمین‌های تصرف‌شده آزاد شد.
index

رحمت‌اله رحمانی  با اشاره به عملکرد اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان، اظهار کرد: در راستای پاسداشت از عرصه‌های منابع ملی استان که متعلق به تمام مردم است و باید در جهت تامین خواسته‌های ملت و توسعه پایدار استان مورد بهره‌برداری اصولی قرار گیرد، با تمام امکانات و توانمندی‌های خود در مقابل زیاده‌خواهان و متجاوزان به عرصه‌های ملی ایستاده و با ابزار قانون با این دسته از افراد برخورد می‌کنیم.

وی از آزاد شدن ۹ قطعه از اراضی تصرف‌شده توسط متجاوزان در غرب گیلان خبر داد و گفت: این کارها توسط یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان و با مساعدت عوامل نیروی انتظامی استان انجام شد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان، با اشاره به اینکه این عملیات در مناطق مرکزی شهرستان ماسال، ییلاق هده ریک، منطقه خاله‌سرا، ویزنه و حوزه مرکزی تالش و منطقه اشترکام فشخام از توابع شهرستان صومعه‌سرا انجام شد، افزود: در این عملیات حدود ۵۹ هزار مترمربع از زمین‌های دولتی که به قصد سودجویی توسط متجاوزان تصرف شده بوده آزاد و با جمع‌آوری کلیه آثار و شواهد تصرف به حالت اولیه و طبیعی خود بازگردانده شده است.

رحمانی تصریح کرد: برخورداری از مساعدت‌های مردمی جهت حفظ و پاسداشت از مواهب خداوندی که ثروت عمومی و سرمایه ملی محسوب می‌شود، همواره مشوق و یاور مجموعه پرسنل اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری گیلان بوده است.

About

Check Also

ستاد کل نیروهای مسلح، گزارش اولیه هیئت عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور را منتشر کرد

ستاد کل نیروهای مسلح، گزارش اولیه هیئت عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل …