مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به کمبود دستگاه‌های پلاکت خون‌گیری در استان گفت: یک بازی خیرخواهانه فوتسال به نفع بیماران سرطانی با حضور تیم‌های ستارگان هنر ایران و هنرمندان گیلان برگزار می‌شود.

همای گیلان، به نقل از فارس، مریم بخشی با اشاره به کمبود دستگاه‌های پلاکت خون‌گیری در استان گیلان اظهار کرد: تنها سه دستگاه پلاکت خون‌گیری در اداره کل انتقال خون استان گیلان وجود دارد و این تعداد پاسخگوی اهداکنندگان پلاکت نیست.

وی با بیان اینکه یک دیدار خیرخواهانه فوتسال به نفع بیماران سرطانی در گیلان برگزار می‌شود گفت: این دیدار با نام زنده‌یاد “استاد سیدمصطفی رضازاده” و با رایزنی مجتبی پوربخش مجری و تهیه‌کننده گیلانی برنامه‌های شبکه ورزش سیما و امین افقی عضو هیئت‌مدیره منطقه آزاد با حضور دو تیم ستارگان هنر ایران و هنرمندان گیلان برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اذعان به اینکه عواید این دیدار به خرید دستگاه‌های پلاکت خون‌گیری اختصاص می‌یابد افزود: تفاهم‌نامه این دیدار بین مدیران کل ورزش و جوانان گیلان و انتقال خون گیلان منعقد شده است و دیدار دوتیم چهارم بهمن‌ماه در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار می‌شود.

بخشی از حضور چهره‌های شاخص ورزشی و هنری در دیدار خیرخواهانه خبر داد و گفت: چهره‌های مطرحی نظیر هومن جوادی، نیما نکیسا، علی لهراسبی، علی عبدالمالکی، بابک زرین، محمدرضا عیوضی، یوسف کرمی، میلاد اکبری، حامد برادران، مهدی شیری، مهدی صالح پور، اشپیتیم آرفی، سامان صفاری، پویا کرمی، حسین شمسایی، علی فرهنگی، محمدرضا مهدوی، رامین راستاد، احمد محمدی و مجتبی پوربخش در تیم ستارگان هنر ایران به میدان می‌روند.

وی گفت: در تیم هنرمندان گیلان جمعی از هنرمندان معروف گیلانی شاغل در استان و خارج از استان به همراه تنی چند از بازیکنان پیشکسوت استان بازی می‌کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به حمایت همه‌جانبه رسانه‌های گیلانی از این دیدار خیرخواهانه خاطرنشان کرد: بسیج هنرمندان و بسیج ورزشکاران رشت و گیلان، بسیج رسانه، سپاه قدس رشت و گیلان، صداوسیمای مرکز گیلان، سازمان انتقال خون گیلان و استانداری گیلان نقش پررنگی در کنار رسانه‌های گیلانی در برگزاری هر چه باشکوه‌تر این دیدار ایفا می‌کنند.

 دیدار خیرخواهانه بین دو تیم فوتسال ستارگان هنر ایران و هنرمندان گیلان به نفع بیماران سرطانی گیلان با نام زنده‌یاد “استاد سیدمصطفی رضازاده” در تاریخ چهارم بهمن‌ماه رأس ساعت ۱۷:۳۰ در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار می‌شود.

با کانال همای خبر همراه باشید