چاپ مطلب چاپ مطلب

مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) املش معرفی شد

همای گیلان:طی نشستی با حضور امام جمعه موقت املش و جمعی از مسئولین شهرستانهای املش و رودسر ، علی نژاد به سمت مدیر جدید کمیته امدادامام خمینی شهرستان املش معرفی شد.املش

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان ، در این مراسم مدیرکل کمیته امداد گیلان ضمن قدردانی از همه امدادگران این نهاد به جهت خدمت رسانی صادقانه به نیازمندان تاکید کرد: هرچه قدر خدمت رسانی بهتر و با علم و آگاهی انجام شود از دغدغه های مردم و محرومان در زمینه های مختلف کاهش می یابد.

حسین علی محمدی با بیان اینکه یکی از مشکلات اصلی خانواده های تحت حمایت کمیته امداد موضوع اشتغال است گفت: همه بویژه مدیران این مجموعه باید تلاش کنند تا با برنامه ریزی صحیح و تدبیر و با همراهی و مساعدت با مددجویان تحت پوشش ، آنان را در جهت پیشبرد اهدافشان چه از لحاظ ایجاد اشتغال و چه ارتقاء سطح فرهنگی و علمی و… هدایت کنند.

وی آشنایی مددجویان با مشکلات و مسائل مختلف اجتماعی را راهی برای کاهش این مشکلات عنوان کرد و افزود: هرچه قدر خانواده ها بتوانند شناخت درستی از آسیب های اجتماعی کسب کنند می توانند فرزندان خود را از ابتلاء به این آسیب ها مصون بدارند.

در ادامه این نشست پنجی مدیر قبلی کمیته امداد املش به برخی از اقدامات انجام شده در حوزه مدیریتی خود اشاره کرد و علی نژاد مدیر جدید کمیته امداد این شهرستان نیز مساعدت ، همراهی و همدلی همگان را در جهت رسیدن به اهداف عالیه این نهاد ضروری دانست و بر انجام وظائف محوله بر امدادگران در کوتاهترین زمان ممکن تاکید کرد.

در پایان مدیر کمیته امداد گیلان ضمن قدردانی از زحمات پنجی مدیر قبلی کمیته امداد املش ، علی نژاد را به سمت مدیر جدید کمیته امداد این شهرستان معرفی کرد.

About

Check Also

پلمب رستوران متخلف در لاهیجان به دلیل عرضه گوشت غیـر بهداشتی! 

پلمب رستوران متخلف در لاهیجان به دلیل عرضه گوشت غیـر بهداشتی!  یک واحد رستوران در …