چاپ مطلب چاپ مطلب

مرحله دوم پروژه جمع آوری آبهای سطحی در آستانه آغاز شد

IMG_1458همای گیلان:شهردارآستانه اشرفیه گفت: مرحله دوم از فاز دو پروژه لوله گذاری جمع آوری و هدایت آبهای سطحی در شهر آستانه اشرفیه آغاز شد.
علی شفیعی در گفت و گویی افزود: فاز دو این پروژه به طول ۹۰۰ متر از نبش خیابان ایثار تا خیابان فردوسی روبروی اداره صنعت، معدن تجارت با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال آغاز شده است.
وی اضافه کرد: در این مسیر به طول ۴۰۰متر از لوله های ۱۲۵۰ و در ۵۰۰ متر نیز از لوله های بتنی ۱۰۰۰ برای جمع آوری آبهای سطحی استفاده خواهد شد.
شفیعی گفت: از موارد مهم این مرحله می توان به اصلاح و ترمیم لوله های فاضلاب اصلی شهر همزمان با لوله گذاری جمع آوری آبهای سطحی به منظور بهبود تخلیه فاضلاب شهر اشاره کرد.
وی اضافه کرد: فاز نخست این پروژه سال گذشته به طول ۵۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل درآمدهای عمومی شهرداری و اعتبارات استانی اجرا شد.
شهردار آستانه اشرفیه افزود: با اجرای این پروژه مشکل آبگرفتگی مسیر خیابان فردوسی و مناطق اطراف به طرف میدان امام رضا(ع) حل خواهد شد.
وی با بیان اینکه این پروژه تا هفته دولت امسال به شهروندان آستانه اشرفیه تقدیم خواهد شد گفت: از حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و نماینده آستانه اشرفیه و فرماندار این شهرستان برای حمایت از پروژه های عمرانی شهرداری قدردانی می کنم.

About

Check Also

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا   به …