چاپ مطلب چاپ مطلب

معاون استاندار گیلان: شهروندان گیلانی نگران ثبت‌نام در طرح هدفمندسازی یارانه‌ها نباشند

همای گیلان:معاون امور برنامه‌ریزی استاندار گیلان گفت: افرادی که شماره طرف راست کد ملی آنها «یک» است، فردا می‌توانند ثبت‌نام کنند و نگران نباشند.

خبرگزاری فارس: شهروندان گیلانی نگران ثبت‌نام در طرح هدفمندسازی یارانه‌ها نباشند

 

محمدحسین اصغریان  با اشاره به آغاز ثبت‌نام متقاضیان نیازمند دریافت یارانه از امروز اظهار کرد: سرپرست خانواری که آخرین رقم طرف راست کد ملی آنها «صفر» است، امروز ثبت‌نام می‌کنند.

وی به وجود مشکل فنی و نرم‌افزاری سامانه سایت رفاهی کشور اشاره کرد و افزود: به نظر می‌رسد برطرف شدن مشکل سایت مذکور تا عصر امروز طول بکشد.

اصغریان با بیان اینکه افراد اگر پس از برطرف شدن مشکل سایت به هر دلیلی نتوانند امروز ثبت‌نام کنند، تصریح کرد: فردا متقاضیان دریافت یارانه دارای شماره «صفر» می‌توانند به همراه سرپرستان خانوار دارای کارت ملی شماره «یک» ثبت‌نام کنند.

معاون امور برنامه‌ریزی استاندار گیلان به پیام سایت رفاهی مبنی بر «در حال به‌روزرسانی است» اشاره کرد و گفت: جای نگرانی وجود ندارد و فرصت ثبت‌نام فردا برای شهروندان گیلانی فراهم شده است.

وی هزینه ثبت‌نام هدفمندسازی یارانه‌ها را بین ۲ تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرد و گفت: دریافت هزینه بیش از مبلغ مذکور خلاف است.

اصغریان ثبت‌نام از سرپرست خانوار متقاضی دریافت یارانه را تا ۳۱ فروردین جاری اعلام کرد و افزود: روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین جاری برای افرادی است که نتوانستند در روزهای مقرر ثبت‌نام کنند/فارس

About

Check Also

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با معاونت دانش و پژوهش سپاه قدس گیلان

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با معاونت دانش و پژوهش سپاه …