چاپ مطلب چاپ مطلب

معاون استاندار گیلان: ۷۹ هزار و ۵۰۰ خانوار واجد شرایط ثبت‌نام رقم «۳» کارت ملی هدفمندی یارانه‌ها در گیلان هستند

همای گیلان:معاون امور برنامه‌ریزی استاندار گیلان گفت: ۷۹ هزار و ۵۰۰ خانوار واجد شرایط ثبت‌نام رقم «۳» کارت ملی هدفمندی یارانه‌ها در گیلان هستند.
خبرگزاری فارس: گیلان 79 هزار خانوار کد «3» هدفمندی یارانه دارد

محمدحسین اصغریان  با اشاره به سومین روز ثبت‌نام متقاضیان دریافت یارانه اظهار کرد: امروز ثبت‌نام از متقاضیان طبق گزارش‌های رسیده از شهرستان‌ها و مرکز استان در آرامش کامل و به سهولت انجام شده است.

وی به واجدان شرایط ثبت‌نام هدفمندی یارانه‌ها در گیلان اشاره کرد و افزود: ۷۹ هزار و ۵۰۰ خانوار واجد شرایط ثبت‌نام هدفمندی یارانه‌ها که رقم طرف راست کد ملی آنها «۳» است، در گیلان وجود دارد.

اصغریان با بیان اینکه روستائیان جا مانده از ثبت‌نام می‌توانند در روزهای آینده به مراکز ثبت‌نام هدفمندی یارانه‌ها مراجعه کنند، تصریح کرد: تمام خانوارهایی که از ثبت‌نام هدفمندی یارانه‌ها جا ماندند می‌توانند در روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین جاری به مراکز ثبت‌نام مراجعه کنند.

معاون امور برنامه‌ریزی استاندار گیلان بر ثبت‌نام تمام واجدان شرایط ثبت‌نام هدفمندی یارانه‌ها در اداره‌های پست تاکید کرد و گفت: فضای آرامی با کمک رسانه‌ها برای ثبت‌نام هدفمندی یارانه‌ها در استان حاکم است.

وی خواستار مراجعه نیازمندان برای ثبت‌نام هدفمندی یارانه شد و بیان کرد: افرادی که از تمکن مالی خوبی برخوردار هستند در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها ثبت‌نام نکنند.

اصغریان ارائه اطلاعات صحیح برای ثبت‌نام در هدفمندی یارانه‌ها را مهم خواند و یادآور شد: مجموع درآمد ماهانه تمام خانوار مد نظر است.

معاون امور برنامه‌ریزی استاندار گیلان مبلغ ثبت‌نام متقاضیان را ۳ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرد و افزود: دستگاه‌های نظارتی باید بر دریافت مبلغ ثبت‌نام نظارت کامل داشته باشند.

وی با اشاره به وجود ۲۷ مرکز پلیس +۱۰ در شهر رشت، اظهار کرد: متقاضیان دریافت یارانه می‌توانند به مراکز ارائه خدمات پلیس +۱۰ مراجعه کنند./فارس

About

Check Also

چچن؛تهدیدی خاموش در روسیه

چچن؛تهدیدی خاموش در روسیه جمهوری چچنستان یا چچنیا یکی از جمهوری های خودمختار روسیه است …