چاپ مطلب چاپ مطلب

معاون برنامه‌ریزی استاندار گیلان خبر داد پیشرفت ۴۳ درصدی سرشماری کشاورزی عمومی در گیلان

همای گیلان:محمدحسین اصغریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وضعیت سرشماری کشاورزی عمومی در گیلان اظهار کرد: از ۲ هزار و ۹۰۰ روستای گیلان تاکنون یک‌هزار و ۳۰۰ روستا سرشماری عمومی کشاورزی انجام شده است.

download (2)

وی بیان اینکه طرح سرشماری عمومی کشاورزی در بقیه روستاها در حال انجام است، تصریح کرد: سرشماری این طرح از ۵۱ شهر در ۳۴ شهر در حال اتمام است.

معاون برنامه‌ریزی استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت ارائه اطلاعات درست و دقیق کشاورزی توسط کشاورزان گفت: با اجرای طرح سرشماری آمار درستی از وضعیت کشاورزی گیلان به دست می‌آید که می‌تواند ما در اخذ تسهیلات لازم کمک کند.

وی با اشاره به اینکه مدت سرشماری عمومی کشاورزی در گیلان ۴۰ روز است، خاطرنشان کرد: سرشماری کشاورزی از پنجم مهر ماه امسال آغاز شده و تا ۱۸ آبان ماه ادامه می‌یابد.

اصغریان تمام فعالیت‌های کشاورزی را زیر مدیریت واحد بهره‌بردار کشاورزی عنوان کرد و یادآور شد: تهیه چارچوب آماری برای طرح‌های نمونه‌گیری بین سرشماری‌ها از اهداف کلی سرشماری عمومی کشاورزی در سال ۱۳۹۳ است.

ی گیلان:

About

Check Also

دیدار همزمان نمایندگان رشت و صومعه سرا با سیاهکار زاده: ترسیم فرصت های هم افزایی نمایندگان مجلس گیلان با سازمان منطقه آزاد انزلی

دیدار همزمان نمایندگان رشت و صومعه سرا با سیاهکار زاده: ترسیم فرصت های هم افزایی …