چاپ مطلب چاپ مطلب

معاون بهره‌برداری شرکت گاز گیلان خبر داد گازرسانی به ۴۰۰ روستای گیلان

همای گیلان:حسین اکبر عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره گاز شهرستان  شفت با بیان اینکه شفت از دو منبع گاز تغذیه می‌شود، اظهار کرد: مجموع مشترکان گاز در شفت حدود ۱۲ هزار نفر است.

axe26863

وی با اشاره به اینکه طبق تبصره «ق» بند ۲ قانون بودجه و طبق دستور مقام عالی وزارت ۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای گاز رسانی روستاهای سراسر کشور در نظر گرفته شده است افزود: سهم استان گیلان حدود ۴۰۰ میلیارد تومان است.

معاون بهره‌برداری شرکت گاز گیلان از گاز رسانی به ۴۰۰ روستا در آینده نزدیک خبر داد و گفت: طبق دستور مقام عالی وزارت تا پایان سال ۹۵ تمام روستاهای جلگه‌ای کشور گازدار می‌شوند.

وی به تغییرات جوی هوای گیلان اشاره کرد و ادامه داد: طبق اعلام هواشناسی شاهد سرمای زودرس پایدار در کشور و گیلان خواهیم بود.

اکبر با ضرورت تاکید رعایت مصرف گاز، خاطرنشان کرد: مشترکان ضمن رعایت نکات ایمنی از این نعمت الهی به بهترین نحو ممکن استفاده نکنند.

فرماندار شفت نیز در مراسم مذکور با تسلیت ایام شهادت امام حسین (ع) اظهار کرد: تحول، تغییر و هجرت به عنوان یکی از رویکردهای مثبت در معرفت اسلامی است.

یونس محمودی با بیان اینکه تحول و تغییر زمانی می‌تواند نتیجه دهد که همراه با تدبیر باشد، افزود: تمام تلاش دولت روحانی ایجاد آرامش، نشاط و امید در جامعه است.

وی وظیفه تمام مسئولان شفت را تبدیل وضعیت عملکردی مطلوب و موجود این شهرستان عنوان کرد.

فرماندار شفت با بیان اینکه مدیران شهرستان باید با سیاست‌های دولت همگام باشند، تصریح کرد: مدیران در ایجاد هم‌افزایی نقش خود را ایفا کنند تا نسیم اعتدال در شهرستان وزیدن گیرد.

وی خط مشی خود را اعتدال عنوان کرد و یادآور شد: تمام مسئولان باید در خدمت مردم باشند تا مردم احساس رضایت توأم با آرامش داشته باشند.

به گزارش فارس، در مراسم مذکور شاهین بزرگمهر به عنوان سرپرست اداره گاز شهرستان شفت معرفی و از تلاش‌های محمد اسماعیل کشفی قدردانی شد./فارس

About

Check Also

تقدیر ستاد کنگره سرداران ، امیران و ۸ هزار شهید گیلان از شهردار لاهیجان

تقدیر ستاد کنگره سرداران ، امیران و ۸ هزار شهید گیلان از شهردار لاهیجان سرهنگ …