چاپ مطلب چاپ مطلب

معاون رئیس جمهور در مزار شهدای رشت حضور یافت

همای گیلان:axe11858محمدباقر نوبخت ظهر امروز پس از حضور در نماز جمعه این شهر به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس در مزار شهدا حضور یافت.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با حضور در گلزار شهدای رشت از مراحل ساماندهی این گلزار که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخته می‌شود مطلع شد.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در سخنان کوتاهی با اشاره به اهمیت اجرای پروژه ساماندهی گلزار شهدای رشت گفت: از بنیاد مسکن می‌خواهم اجرای این طرح را با دقت و سرعت بیشتر پیگیری کند.

محمدباقر نوبخت افزود: در طراحی‌های این پروژه از نظرات و پیشنهادهای خانواده‌های شهدا حتما استفاده شود.

استاندار گیلان در این بازدید از اختصاص اعتبارات کافی برای ساماندهی گلزار شهدای رشت خبرداد و اظهار کرد: در طراحی‌های جدید از معماری اسلامی و ایرانی بهره می‌گیریم.

محمدعلی نجفی افزود: با جدیت اجرای پروژه ساماندهی ومحصور کردن گلزار شهدای رشت را انجام می‌دهیم.

به گزارش تسنیم، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و استاندار گیلان در این بازید با جمعی از خانواده‌های معظم شهدا که برای زیارت قبور فرزندان خود به گلزار شهدا آمده بودند دیدار و گفت‌وگو کردند.

محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور برای حضور در همایش توسعه و پیشرفت گیلان با نگاه به عملکرد یک ساله دولت تدبیر و امید به گیلان سفر کرده است.

About

Check Also

برپایی سیرک در کومله

برپایی سیرک در کومله با حضور دکتر مهدی پور شهردار، آقای عظیمی ریاست شورای شهر …