چاپ مطلب چاپ مطلب

مهرداد لاهوتی: ایران در مذاکرات لوزان با نظارت رهبری موفق عمل کرد

همای گیلان:نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات لوزان، تحت نظارت رهبری و با در نظر گرفتن تعالی جمهوری اسلامی، موفق عمل کرد.

مهرداد لاهوتی افزود: دشمنان تحریم های ناجوانمردانه ای علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال کرده بودند که بهترین راه برای رفع این تحریم ها ، مذاکره بود و همه ما نیز اصل مذاکره را قبول داریم.

وی خاطرنشان کرد: در پایان این مذاکرات در بیانیه ای، چارچوب های توافق مشخص شده است.

نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات ضرر نکرده، تصریح کرد: ایران در این مذاکرات قدرتمند ظاهر شد و در جهان نیز به عنوان کشوری قدرتمند شناخته شده است.

لاهوتی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی اظهار کرد: همه ما بایستی در راستای تعالی و سربلندی هرچه بیشتر جمهوری اسلامی ایران، همدل و هم زبان باشیم.

مذاکرات جمهوری اسلامی ایران و ۱+۵ در لوزان سوییس پس از ۹ روز مذاکره، پنجشنبه شب هفته گذشته با قرائت مفاد بیانیه پایانی توسط محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران و فدریکا موگرینی هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا در دانشگاه پلی تکنیک لوزان به پایان رسید.ایرنا

About سردبیر ارشد

Check Also

پلمب رستوران متخلف در لاهیجان به دلیل عرضه گوشت غیـر بهداشتی! 

پلمب رستوران متخلف در لاهیجان به دلیل عرضه گوشت غیـر بهداشتی!  یک واحد رستوران در …