چاپ مطلب چاپ مطلب

مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی دولت/ زمان برگزاری آزمون

همای گیلان:آزمون عمومی و تخصصی استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در روز جمعه اول خرداد ۹۴ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

t3_140391n00415401-b

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور  گفت: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده ثبت‌نام برای شرکت در آزمون عمومی و تخصصی استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای به کار گیری افراد واجد شرایط هر یک از دستگاه‌های اجرایی مذکور و به منظور استخدام پیمانی آنان در سال ۹۴ از ساعت ۱۵ روز دوشنبه دهم فروردین ۹۴ از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز شده و در روز دوشنبه ۱۷ فروردین ۹۴ به پایان می‌رسد.

وی با بیان اینکه این آزمون در خصوص تبدیل وضع مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای نیز هست، افزود: شرایط و ضوابط هر یک از دستگاه‌های اجرایی پذیرنده در دفترچه راهنمای آزمون و اطلاعیه ثبت‌نامی مربوط در روز دوشنبه دهم فروردین ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

توکلی گفت: این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در روز جمعه اول خرداد ۹۴ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز شنبه ۱۵ فروردین ۹۴ تعداد ۲۱ هزار و ۵۵۰ داوطلب در این آزمون ثبت‌نام کردند که ۳ هزار و ۸۰۰ داوطلب برای شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و تعداد ۱۷ هزار و ۷۵۰ نفر برای شرکت در آزمون سایر دستگاه‌های اجرایی بوده‌اند.

توکلی در خاتمه اظهار داشت: با توجه به اینکه ۱۷ فروردین ۹۴ مهلت ثبت‌نام این آزمون به پایان می‌رسد لذا به تمام داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود در مهلت باقی‌مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش ضمن مطالعه دقیق دفترچه راهنمای آزمون و اطلاعیه منتشره در صورت واجدالشرایط بودن برای ثبت‌نام مطابق دستورالعمل‌های مربوط اقدام کنند.فارس

About سردبیر ارشد

Check Also

شهردار لاهیجان از برگزاری رویداد ملی عکاسی با محوریت چای خبر داد

شهردار لاهیجان از برگزاری رویداد ملی عکاسی با محوریت چای خبر داد شهردار لاهیجان از …