چاپ مطلب چاپ مطلب

ندیمی انتقاد کرد، افزایش ۳۵ درصدی کرایه تاکسی پذیرفتنی نیست

همای گیلان:عضو هیات رئیسه فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس، با انتقاد از بررسی طرحی در شورای شهر تهران مبنی بر افزایش ۳۵ درصدی نرخ کرایه تاکسی در سال ۹۴، گفت: افزایش نرخ تاکسی فشار مستقیم بر زندگی مردم دارد.

images1

خانه ملت، با یادآوری بررسی طرحی در شورای شهر تهران مبنی بر افزایش ۳۵ درصدی نرخ کرایه تاکسی در سال ۹۴، گفت: تصویب و اجرای این طرح به هیج وجه منطقی و معقولانه نیست.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تا زمانی که افزایش حقوق مردم تاسقف ۱۴ درصد لحاظ می شود نمی توان افزایش یک باره ۳۵ درصدی نرخ کرایه تاکسی را منطقی خواند و پذیرفت.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر ضرورت توجه به نیازهای مردم، تصریح کرد: مسئولان در کنار افزایش قیمت ها آن هم تا حد منطقی  به فکر تامین تاکسی های سالم و استاندارد در خطوط شهری باشند.

وی با بیان این موضوع  گفت: یک اصل مهم برای کم کردن درخواست های مردم متعادل کردن نرخ هاست که این با تصمیم اخیر شهرداری ارسال لایحه افزایش کرایه تاکسی همخوانی ندارد.

ندیمی با بیان اینکه به طور حتم افزایش نرخ تاکسی مهر تاییدی بر مجاز بودن سایر سازمان ها و دستگاه ها به افزایش خدمات و محصولاتشان است، افزود: زمانی که مسئولان اجازه افزایش ۳۵ درصدی نرخ کرایه تاکسی را به شهرداری بدهند باید پاسخگوی سیل عظیم اعتراضات در نتیجه گرانی ها و تورم باشند.

عضو هیات رئیسه فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: به عنوان عضو فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس با هر نوع افزایش بدون ضابطه نرخ تاکسی مخالف بوده و خواهان تجدید نظر مسئولان در این رابطه هستم./

About سردبیر ارشد

Check Also

ماجرای دستگیری متخلفی که با روغن سوخته آب را آلوده می‌کرد!

ماجرای دستگیری متخلفی که با روغن سوخته آب را آلوده می‌کرد! رئیس اداره حفاظت محیط …