چاپ مطلب چاپ مطلب

ندیمی در تذکر شفاهی: از روی کشاورزان خجالت زده ایم/دولت,مجلس را برای حذف یارانه پردرآمدها یاری کند

همای گیلان:عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت یازدهم باید برای رفع مشکلات کشور تصمیمات انقلابی بگیرد ،گفت: دولت باید نمایندگان مجلس را یاری کند تا در کمیسیون تلفیق و در جریان بررسی لایحه بودجه ۹۴ پردرآمدها از لیست یارانه بگیران خارج شوند.

images1

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت یازدهم باید برای رفع مشکلات کشور تصمیمات انقلابی بگیرد ،گفت: دولت باید نمایندگان مجلس را یاری کند تا در کمیسیون تلفیق و در جریان بررسی لایحه بودجه ۹۴ پردرآمدها از لیست یارانه بگیران خارج شوند.

ابوذر ندیمی در نشست علنی امروز (شنبه ۲۰ دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی با انتقاد از وضعیت کشاورزان منطقه گفت: ما از روی کشاورزان خجالت زده ایم زیرا هنوز به طور مثال وام زراعی چای کاران داده نشده از این رو دولت باید پاسخ دهد که چه زمانی می خواهد به تعهدات خود پاسخ دهد.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طولانی شدن روند مربوط به امور زراعی و استخدام ناظران حوزه چای و برنج افزود: دولت باید پاسخگو باشد که چرا ۴ برابر نیاز کشور برنج وارد شده و چرا در اوایل امسال و در سال بعد پیش بینی واردات این محصول انجام شده است که با این اقدامات این سوال پیش می آید که آیا دولت می خواهد با برنج کاران بجنگد.

وی ادامه داد: از طرفی دیگر کشور به حدود ۵۰۰ هزار تن برنج وارداتی نیاز دارد اما متأسفانه حدود ۲ میلیون تن برنج وارد شده و این اقدام هنوز ادامه دارد.

ندیمی در تذکری به وزارت نیرو درباره اجرایی نشدن سدهای استان گیلان به ویژه سد دیلمان و لایروبی نشدن انهار منطقه گفت: وزیر کشور باید همچنین در جهت اجرای قانون تقسیمات کشور عمل کند همچنین وزارت آموزش و پرورش باید معوقات فرهنگیان که حق مسلم این افراد است را پرداخت کند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس بر لزوم اجرای بیمارستان دیلمان و استمهال وام های کشاورزی استان گیلان تأکید کرد و گفت: ما مشکلات دولت را درک می کنیم اما مسائل مردم و جامعه اقتضا می کند که تصمیمات انقلابی گرفته شود همچنین دولت باید نمایندگان مجلس را یاری کند تا در کمیسیون تلفیق و در جریان بررسی لایحه بودجه ۹۴ پردرآمدها از لیست یارانه بگیران خارج شوند./ خانه ملت

About سردبیر ارشد

Check Also

امام جمعه موقت لاهیجان در خطبه های نماز جمعه امروز: همگی مکلفیم متحد و یکپارچه از رئیس‌جمهور منتخب حمایت کنیم/

امام جمعه موقت لاهیجان در خطبه های نماز جمعه امروز: همگی مکلفیم متحد و یکپارچه …