چاپ مطلب چاپ مطلب

نماینده مردم رشت در مجلس: احتمال رای‌ آوردن دانش‌آشتیانی در مجلس کم است

همای گیلان:حسن تامینی  با اشاره به وزیر پیشنهادی رئیس جمهور برای تصدی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اظهار کرد: فخرالدین احمدی دانش‌آشتیانی از نیروهای پیشکسوت در وزارت علوم است.

index

وی ادامه داد: با توجه به سوابق احمدی دانش آشتیانی دولت او را برای تصدی وزارت علوم معرفی کرده اما نمایندگان بحث‌هایی دارند مبنی بر اینکه اگر قرار بر این باشد سیاست‌های افرادی که نمایندگان آنها را رد کردند ادامه‌دار باشد، ممکن است در مورد احمدی دانش‌آشتیانی همان سیاست‌ها ادامه پیدا کند.

تامینی افزود: اقبال رای‌آوری احمدی دانش‌آشتیانی را کم می‌بینیم اما اینکه تا چه اندازه بتواند در مجلس از خود دفاع کرده و رضایت نمایندگان را جلب کند، حائز اهمیت است.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه شناخت قبلی از احمدی دانش‌آشتیانی ندارم، تصریح کرد: صحبت‌هایی با احمدی دانش‌آشتیانی انجام دادم و او را فرد خوبی دیدم و اعتقاد داشت می‌تواند وزارت علوم را اداره کند.

وی به تجربه، عمل و تواضع احمدی دانش‌آشتیانی اشاره کرد و گفت: احمدی دانش آشتیانی تمایل به همکاری و همفکری دارد و در ادامه کار باید در هفته آینده ببینیم موافقان و مخالفان چگونه در مورد وضعیت او بررسی می‌کنند و به چه صورت تصمیم‌گیری می‌شود.

تامینی با اشاره به اینکه یکشنبه و دوشنبه هفته آینده می‌توان در مورد احمدی دانش‌آشتیانی قضاوت کرد، یادآور شد: به دلیل اینکه شناخت قبلی نسبت به احمدی دانش‌آشتیانی ندارم اکنون برای بنده قضاوت درباره او سخت است./فارس

About

Check Also

شهردار لاهیجان از برگزاری رویداد ملی عکاسی با محوریت چای خبر داد

شهردار لاهیجان از برگزاری رویداد ملی عکاسی با محوریت چای خبر داد شهردار لاهیجان از …