چاپ مطلب چاپ مطلب

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع مردم لنگرود: ساخت بیمارستان قلب در لنگرود/وزیر خارجه آمریکا افتخار می‌کند با ظریف قدم بزند

همای گیلان:وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه بزرگ‌ترین پروژه دشمنان را اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی عنوان کرد و متذکر شد: وزیر امور خارجه آمریکا افتخار می‌کند با وزیر خارجه ایران قدم بزند.

علی ربیعی پیش از ظهر امروز در جمع مردم این شهرستان با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروز نمایندگان مردم در کنار ملت زندگی می‌کنند و تمام مسئولان کشور با رأی مردم انتخاب می‌شوند.

zz9037وی حضور مردم در صحنه را مشارکت اجتماعی خواند و گفت: آزادی از دیگر دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است که امام(ره) برای ملت ایران به ارمغان آورده است.

این مقام عالی وزارت کار اضافه کرد: اسلامیتی که امام(ره) به ملت ایران هدیه کردند، ولایت فقیه از ارکان نظام اسلامی و برگرفته از آموزه‌های دینی است.

وی با تصریح بر اینکه ملت ایران با رهنمودهای مقام معظم رهبری در مسیر توسعه حرکت می‌کند، یادآور شد: حمایت از محرومان از اهداف انقلاب و دولت است.

مردم در دولت تدبیر و امید فراموش نمی‌شوند/کشور را با نفت ۴۰ دلاری پیش می‌بریم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در دولت تدبیر و امید مردم فراموش نمی‌شوند و مسئولان از طبقات پایین اجتماعی هستند و فقر را حس کردند و از استقلال و آزادی پشتیبانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه اگر امروز هر حرکت آزادیخواهانه در دنیا صورت گیرد ریشه در انقلاب اسلامی دارد، یادآور شد: انقلاب اسلامی در عراق، سوریه و… در حال گسترش بوده و دشمن داعش را در مقابل بیداری اسلامی ایجاد کرده است.

ربیعی با اشاره به اینکه دشمن تحریم‌ها را علیه ملت ایران اعمال کرده است، افزود: با وجود تحریم‌ها تورم را مهار کردیم و کشور در این شرایط از رشد ۳ درصدی اقتصاد برخوردار است.

وی حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را نشانه حمایت آنها از نظام و اسلام دانست و تصریح کرد: دولت تدبیر و امید همزمان سه سیاست را به پیش می‌برد که سیاست نخست، اقتصادی است.

وزیر کار گفت: امسال توانستیم رشد سه درصدی اقتصادی را تجربه کنیم و برای سال آینده رشد ۵ درصدی را در برنامه داریم، کشور را با نفت بشکه‌ای ۴۰ دلار پیش می‌بریم و برای بخش‌های مختلف برنامه داریم.

بیمه اجباری ۴۰۰ هزار نفر در سال جاری/بیماران صعب‌العلاج بیمه می‌شوند

ربیعی با اشاره به اینکه امسال ۴۰۰ هزار نفر بیمه اجباری تامین اجتماعی شدند، یادآور شد: امیدواریم در بخش سیاست‌های اقتصادی از رشد اشتغال بیشتری برخوردار شویم.

وی تصریح کرد: در شورایعالی بیمه تلاش شده تا بیماری‌های صعب‌العلاج را زیرپوشش قرار دهیم و توزیع سبد کالا را با نظام شناسایی افراد نیازمند داشته باشیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ساخت بیمارستان قلب در لنگرود خبر داد و یادآور شد: در سیاست دیگر دولت تدبیر و امید در بخش مسکن نیز برنامه‌های مفصلی داریم.

وزیر خارجه آمریکا افتخار می‌کند با ظریف قدم بزند

وی در ادامه بزرگ‌ترین پروژه دشمنان را اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی عنوان کرد و متذکر شد: وزیر امور خارجه آمریکا افتخار می‌کند با وزیر خارجه ایران قدم بزند.

ربیعی با بیان اینکه شرایطی را با حمایت رهبری پیش می‌بریم که دنیا افتخار کند با ایران رابطه داشته باشد، گفت: سیاست امام(ره) اخلاق را برای ملت ایران به ارث گذاشته است.

وی یادآور شد: با خداوند پیمان می‌بندیم از رنج مردم غافل نشویم و لبخند رضایت بر لبان مردم ما را خوشحال می‌کند./فارس

About سردبیر ارشد

Check Also

مدیرکل صمت گیلان :  واحدهای دانش بنیان، باعث خلق ارزش افزوده پایدار در زنجیره تولید هستند

مدیرکل صمت گیلان :  واحدهای دانش بنیان، باعث خلق ارزش افزوده پایدار در زنجیره تولید …