چاپ مطلب چاپ مطلب

پاسخ نماینده لنگرود به اظهارات رهبری املشی نماینده شهرستان های روسر و املش در گفتگوی ویژه خبری ساعت ۲۰ شبکه باران

همای گیلان:مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اظهارات رهبری املشی در خصوص تقسیمات کشوری عنوان کرد: بنده ارادت خاصی به ایشان دارم اما به جهت اینکه ایشان چند بار این موضوع را مطرح نمودند مجبور شدم به جهت تنویر افکار عمومی در مقام پاسخ برآیم.

33

مسئله خطوط مرزی در قانون تقسیمات کشوری در همه شهرستان ها وجود دارد. به طور مثال در شهرستان املش ، اهالی روستاهای سورکوه ، خلیفه محله ، چماقستان و … تمایل به اتصال به شهرستان لنگرود دارند ، بنابراین طبق فرموده شما بنده نیز باید اظهاراتی شبیه فرمایشات جنابعالی مطرح می نمودم اما این کار را برازنده شخصیت حقوقی خود نمی دانم که با استفاده از جایگاه خود با افکار همومی بی جهت بازی نمایم.

بنده فکر می کنم جنابعالی آشنایی کامل به قوانین تقسیمات کشوری نداریدو در این خصوص اعلام امادگی می کنم تا به اتفاق همدیگر قانون مربوطه را مرور کنیم تا ببینیم کجای فرمایش شما مطابق قانون است.

در ضمن همکار محترم ؛ در حوزه انتخاباتی رودسر و املش ، با وجود کارهای متعدد نیمه تمام و عقب افتاده قاعدتاً شما نباید فرصتی برای رسیدگی به این امور غیر قانونی داشته باشید و تمام وقتتان باید صرف انجام آن امور گردد.در صورتیکه از آن مطلع نیستید بنده به عنوان یک دوست آمادگی دارم تا اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهم

About سردبیر ارشد

Check Also

واکاوی نمایش ضعیف ملی پوشان والیبال در لیگ ملتها

مجید صبوحی کارشناسی فرهنگی ورزشی و مربی والیبال طی یادداشتی نوشت: در آستانه المپیک ریو …

۲ comments

  1. درود بر لاهوتی گل گفتی ایشان بجای مشکلات مردم به فکر دیگریست

  2. آقای لاهوتی شما لطف کن به شهرخودت برس وبه رییس دانشگاه آزاد خودتو عوض کن که به کل گیلان توهین کرده