چاپ مطلب چاپ مطلب

پس از ۹ شبانه‌روز تلاش ماموران انتظامی آزادی پسر ۱۲ ساله از چنگال ربایندگان در رودبار

همای گیلان: فرمانده انتظامی شهرستان رودبار گفت: ابوالفضل پسر ربوده شده پس از ۹ شبانه‌روز تلاش ماموران انتظامی این شهرستان از دست گروگان‌گیرها آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشت.

najaPhotoA نادعلی قزلباش  در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ۱۵ تیر ماه امسال از طریق پلیس ۱۱۰ اطلاع پیدا کردیم، ساعت ۹ شب یک پسر ۱۲ ساله که پدرش از کسبه بازار و طلافروشان است، توسط تعدادی گروگان‌گیر ربوده شده است.

وی افزود: بلافاصله با تیم‌های تخصصی شهرستان رودبار در پلیس آگاهی و همچنین با کمک پلیس آگاهی استان کرمان پیگیر موضوع شده و با انجام یک‌سری کارهای اطلاعاتی از منابع طی مدت سه شبانه‌روز مجرمان شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار عنوان کرد: با تعقیب مجرمان تمام تلاش پلیس این بود که این نوجوان را سالم و بدون اینکه باج‌گیری توسط گروگان‌گیرها انجام شود، نجات دهند و با هماهنگی‌ با فرماندهی انتظامی استان و با کمک گرفتن از شهرستان‌های همجوار این کار بزرگ به سرانجام رسید.

قزلباش خاطرنشان کرد: از دو شب قبل که کار دستگیری را آغاز کردیم شب گذشته حدود ساعت ۹ تا ۱۰ شب، این پسر ۱۲ ساله از چنگال گروگان‌گیرها رها و در این ارتباط تعداد چهار نفر دستگیر شدند.

وی گفت: درصدد دستگیری بقیه افراد باند که شناسایی شده‌اند، هستیم و امیدواریم در آینده نزدیک، این امر محقق شود.
/فارس

About

Check Also

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد از برخی فرصت سوزی ها در رضوانشهر

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد …