چاپ مطلب چاپ مطلب

چند روز بعد از استیضاح در تالش؛ شهردار برکنار شده به سر کار خود بازگشت و از خبرنگاران تجلیل کرد!/تصاویر

همای گیلان، به نقل از گیل خبر در حالی که ۱۱ مرداد رامین باباپور شهردار تالش با ۵ رای برکنار شده بود، به دلیل ابهامات جلسه استیضاح به سر کار خود بازگشت.

گفتنی است هیات  تطبیق مصوبات شهرستان با برگزاری جلسه ای خواستار رفع ابهامات شورا از نتیجه جلسه استیضاح شهردار شده است.

اعضای تطبیق از شورای تالش خواستند موارد زیر را نیز ارسال کنند :   اعضای تطبیق از شورای تالش خواستند موارد زیر را نیز ارسال کنند :
۱. تصویر دعوت نامه از شهردار چهت حضور در مورخه ۹۷/۵/۱۱
۲‌. جلسه مورخ ۹۷/۵/۱۱ چه ساعتی تشکیل شد؟
۳. لایحه دفاعیه شهردار چه ساعتی و چه تاریخی در دفتر شورا ثبت شد؟

فارغ از این مساله شهردار تالش با حضور در دفتر کار شهرداری مراسم تجلیل  از خبرنگاران را برگزار کرد.
مهندس رامین باباپور شهردار تالش عصر روز سه شنبه ۲۳ مرداد در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان تالش گفت : ما مدیدون خبرنگاران هستیم . مهندس باباپور خاطرنشان کرد : خبرنگاران با کمترین حقوق مادی بلکه بیشترین حق معنویی را دارند و ما مدیون شما هستیم چون با انعکاس اخبار و اطلاعات عملکرد مسولین را اطلاع رسانی می نمایند.
.مهندس رامین باباپور در ادامه اظهار داشت: یک خبرنگارباید پویا و سرزنده باشد و اطلاعات خوبی را به مردم بدهد به عباراتی نباید خنثی باشد شهردار تالش تصریح کرد: خبرنگاران باید در جهت بالندگی شکوفایی و جهت معرفی شهر و شهرستان فعال باشند .
شهردار تالش گفت :من همیشه خود را خدمتگزار مردم و سرباز نظام جمهوری اسلامی می دانم و ما باید پایبند به آرمان های نظام امام راحل و حافظ خون پاک شهدا و مجاهدت ایثارگران عزیز باشیم.
مهندس باباپور در خصوص نقد خبرنگاران نیز تصریح کرد: انتقادها باید سازنده و با پیشنهاد و راهکار باشند و در درج اخبار نباید جناحی عمل نمایم.
شهردار تالش خاطرنشان کرد؛ جناحی و سلیقه ای عمل کردن برای کشور و جامعه مضر است و باید با همدلی و اتحاد به فکر کشور عزیزمان و خدمت بی منت به مردم قدرشناس تالش باشیم .
شهردار تالش در پایان ضمن تشکر از عسکرجهاندار مسول روابط عمومی شهرداری و همکارانشان بجهت تمهید مقدمات برگزاری این مراسم اظهار داشت:انشاالله با توکل برخدا و تعامل و همدلی با اعضای محترم شورای اسلامی شهر و همکاران پرتلاش مجموعه شهرداری وظیفه ای که بر عهده ماست را با کمک اصحاب رسانه و مردم قدرشناس و شریف تالش به نحو احسن انجام بدهیم .
لازم به ذکر است در اقدامی جالب به دستور شهردار تالش و به همت روابط عمومی شهرداری برای اولین بار مسابقه دارت بین خبرنگاران آقا و خانم در شهرداری قبل از مراسم تجلیل برگزار شد و برای اولین بار این خود نوعی روحیه شادابی قبل از این نشست تجلیل بود و در پایان از اصحاب رسانه شهرستان تالش تجلیل به عمل آمد و هم چنین به نفرات اول تا سوم مسابقه دارت نیز جوایزی اهدا گردید.

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید

About عطیه نصرتی

Check Also

همزمان با سراسر کشور: بیست و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در واحد رشت برگزارشد

همزمان با سراسر کشور: بیست و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در واحد …