چاپ مطلب چاپ مطلب

کحالی: برگزاری کنسرت موسیقی تنها راه نشاط جامعه نیست

رضاکحالی شهردار و دبیر پنجمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان گفت: ایجاد نشاط در جامعه فقط از راه برگزاری کنسرت موسیقی و یا خدای ناکرده ترویج آهنگ مبتذل نیست.
به نقل از روابط عمومی اداره کل ارشاد اسلامی گیلان، رضا کحالی، شهردار و دبیر پنجمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان با اشاره به اینکه هدف دولت تدبیر و امید ایجاد نشاط در جامعه است، گفت: باید دید که این نشاط به چه شکلی باید ایجاد شود و ما در استان خود فعال بودیم و یا فقط حرفش را زده ایم.
وی با بیان اینکه ایجاد نشاط در جامعه فقط از راه برگزاری کنسرت موسیقی و یا خدای ناکرده ترویج آهنگ مبتذل نیست، اظهار کرد: اگر در همین جشنواره در بحث نورپردازی شهری تلاش بیشتری کنیم، خود باعث ایجاد نشاط و شعف در مردم می شود.
دبیر پنجمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان در ادامه با بیان اینکه این جشنواره فقط متعلق به لاهیجان نیست، افزود: ما در شهرداری و شورای اسلامی شهر، قبول کردیم که با تخصیص بودجه، نیروی انسانی و … این جشنواره را برگزار کنیم ولی در واقع این جشنواره متعلق به تمام استان است.
کحالی ادامه داد: برگزاری جشنواره های مانند جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان می تواند باعث جذب توریست و سرمایه گذاری در استان گیلان شود.
وی، نمایش و معرفی پتانسیل های فرهنگی، توریستی و موقعیت جغرافیایی شهر لاهیجان و استان گیلان را از اهداف اولیه جشنواره مذکور عنوان کرد.
شهردار لاهیجان گفت: برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان در این شهر به عنوان یک پروژه در طی سال دیده می شود و فقط متعلق به چند روز جشنواره نیست.

 

About

Check Also

دیدار همزمان نمایندگان رشت و صومعه سرا با سیاهکار زاده: ترسیم فرصت های هم افزایی نمایندگان مجلس گیلان با سازمان منطقه آزاد انزلی

دیدار همزمان نمایندگان رشت و صومعه سرا با سیاهکار زاده: ترسیم فرصت های هم افزایی …