چاپ مطلب چاپ مطلب

کربلایی: چرا صدای آیت الله قربانی با پست گرفتن فتنه گران گیلان بلند نشد/ جریان فتنه به دنبال حذف استاندار گیلان است

سنگر ما:همایش ” کنکاشی در رفتار فتنه گران با تابلوی اعتدال و وظایف ما در بصیرت افزایی” عصر روز سه شنبه با حضور جمعی از بزرگان و فعالان سیاسی فرهنگی استان گیلان و اقشار مختلف مردم در رشت برگزار شد.
karbalayi-247x175

حسن کربلایی در این همایش با اشاره به سکوتی که بین جریان حزب الله و اصولگرای استان وجود دارد اظهار کرد: توجه به هجمه های فرهنگی که در استان صورت می گیرد لازم و ضروری است.

وی با اشاره به راه اندازی برخی از رسانه ها در غالب سایت های خبری و روی کار آمدن افرادی در استان که سوابق آنها برای همگان روشن است افزود: کسانی که ا ز جریانات فتنه هستند و کسانی که دست در مسائلی دارند و در بازی های گوناگون سیاسی نمره صفر گرفته اند امروز در گیلان صاحب پست شده اند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با نگاهی اجمالی به مسائل کلان کشور و با تاکید بر اینکه شعار دولت این بود که ما تحریم را برمی داریم گفت: الان ۶ ماه است که تیم مذاکره می دود و اخیرا معاون وزیر خارجه اعلام کرد ما نتیجه ای نگرفته ایم.

کربلایی با بیان اینکه دولت اعلام کرد ما با دنیا رابطه برقرار می کنیم و از تنشها می کاهیم ولی موفق نشد و حملات به جمهوری اسلامی در دولت روحانی بیشتر از دولت احمدی نژاد است و حرفهایی که جان کری بر علیه ایران زد جای تامل دارد خاطرنشان کرد: ما را به عنوان انسان هایی زورگو که باید آنها در برابر ما قد علم کنند و ما را سرجایمان بنشانند مطرح کرد.

وی با بیان اینکه هرگاه بخواهیم دولت را نقد کنیم می گویند شما سواد ندارید در ادامه با اشاره به را اندازی چندین پایگاه های خبری اصلاح طلب گفت: این پایگاه های خبری ظرف چند ماه اخیر در استان شکل گرفته اند و تمام حملات خود را به سمت افراد ارزشی و انقلابی دارند.

وی متولیان این سایت های خبری را اعضای ستاد روحانی عنوان کرد و گفت: ویژه نامه هایی هم که اخیرا در گیلان راه اندازی شده اند، نشان از تقویت فضای رسانه ای اصلاح طلبان در گیلان است.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با اشاره به جابه جایی های صورت گرفته افزود: در مورد مدیریت ها و تعویض و جابه جایی گردش کار اصلاحات فعال است.

این فعال سیاسی فرهنگی گیلان با اشاره به تلاشهای عبدالغفار شجاع در استان برای منافع خودشان، تصریح کرد: وی که مسئولیت سازمانی اش مشاور نوبخت در امر کشاورزی است، جریانات فتنه در شهرستانها را شناسایی کرده، جلسه می گذارد و فرمانداران هم ملزم هستند از وجودشان استفاده کنند.

وی استفاده از مجتمع خاتم الانبیا در افتتاح روزنامه اعتماد و سالن هلال احمر در افتتاح نمایندگی شهروند و سالن بانک صادرات برای دعوت از محمود سریع القلم را ممنوع دانست و گفت: سریع القلم که هیچ اعتقادی به ادراه کشور از راه اسلام ندارد و مشابه عبدالکریم سروش فکر می کند به دعوت ژاله حساس خواه کاندیدای رد صلاحیت شده به گیلان آمد.

وی با تاکید بر اینکه جریان فتنه و اصلاح طلب سعی خود را می کنند تا هیچ نیروی ارزشی و انقلابی در استان نباشد افزود: این همایش ها که یک نمونه اش ورود سریع القلم به استان است سعی در حذف تفکر ناب امام خمینی (ره) دارد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه جریان فتنه برای انتخابات مجلس برنامه ریزی دارد اظهار کرد: آنها برای همه شهرستان ها کاندیدا دارند و تعداد زیادی فعالیت های خود را زودهنگام شروع کرده اند و برای انتخابات گیلان تلاش می کنند.

کربلایی با تاکید بر اینکه جریان فتنه به سرعت به سراغ مساجد و هیاتها خواهند رفت افزود: آنها چون امکانات مالی دارند در این زمینه موفق عمل می کنند.

وی با اشاره اینکه بسیاری از جریانات فتنه در استان پست گرفته اند گفت: از نظر ما در دولت روحانی در استان گیلان هیچ اعتدالی مشاهده نشد.

کربلایی ضمن نام بردن تک تک فتنه گرانی که در استانداری و دیگر نهادهای گیلان مسئولیت گرفتند افزود: جریان اعتدال و اصلاحات فرصت طلبانه همه پست های استان را به تصرف خودشان در می آورند.

وی با اشاره به اینکه جریان فتنه در همه شهرستانها فرمانداران در سایه خواهد داشت افزود: ما مدعی این هستیم که جریان اصلاحات تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا هیچ نیروی اصولگرایی در استان دارای پست نباشد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی با اشاره به سخنرانی موسوی لاری در گیلان گفت: لاری در گیلان اعلام کرد ما باید تا زمانی که بازار داغ است به اهداف خود برسیم و گرنه طرفداران زر و زور سر کار می آیند که منظورش ما اصولگرایان هستیم.

کربلایی تصریح کرد: جریان فتنه روزی استاندار گیلان را حذف خواهد کرد چراکه استاندار فعلی باب طبع آنها نیست، هر دیدگاهی را نمی پذیرد و هر چیزی را امضا نمی کند.

وی با اشاره به برگزاری همایش برای یک نماینده گیلانی و استفاده از امکانات دولتی استان برای تبلیغات این نماینده افزود: در این همایش از خانواده های شهدا و ایثارگران نیز دعوت به عمل آمد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان فضای رسانه ای برای رسانه های غیر از جریان اصلاحات را نامناسب دانست و افزود: شخصی در رشت فرزند خود را به طور غیر قانونی سر کار می برد و رسانه ای ارزشی آن را منعکس می کند. اما مدیرمسئول این سایت سر از دادگاه در می آورد که شما چرا مسائل را انعکاس می دهید. خلاف را دیگری می کند دادگاه رفتنش برای رسانه است.

این فعال سیاسی فرهنگی استان ضمن انقلابی دانستن این رسانه گیلان، خطاب به حاضرین در جلسه تأکید کرد: همه شما باید در صحنه حاضر باشید تا با اتحاد یکدیگر در آینده اقداماتی ارزشی و انقلابی در خصوص این رسانه رقم زنیم.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان همچنین تصریح کرد: از آیت الله قربانی سوالی دارم که این همه فتنه گر در این استان مسئولیت پیدا کردند چرا صدای شما به عنوان نماینده ولی فقیه در نیامد؟ آیا هیچ دردی نداشت؟ محمود سریع القلم که به استان آمد و صحبت کرد شما نباید بر دهان میزبان وی می زدید؟ همان کسی که آمد پیش شما گریه کرد که ما را رد صلاحیت کردند و حق ما را خوردند؟

کربلایی با تأکید بر اینکه دلسوز نظام و انقلاب هستیم و پست و مقام ما را دور هم جمع نمی کند و سخنان امام خامنه ای برای ما اصل می باشد، اعلام کرد: ان شا الله جریان فتنه در همه جای کشور و استان مخصوصا در انتخابات های پیش رو با شکست سنگین مواجه خواهند شد و نمی گذاریم نا اهلان و نا محرمان به راحتی استان را تصاحب کنند.

About

Check Also

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد از برخی فرصت سوزی ها در رضوانشهر

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد …