چاپ مطلب چاپ مطلب

کمپین گیلانی ها برای دعوت از الیاس حضرتی / آتش‌سوزی منزل مسکونی در لنگرود، ۴ کشته بر جا گذاشت / توقیف یک پژو با جریمه میلیونی در آستارا / فانی برای پاسخ به کدام سوال کوچکی نژاد به مجلس خواهد آمد؟

همای گیلان: توقیف یک پژو با جریمه میلیونی در آستارا

یک پژو ۲۰۶ با ۳۸ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال جریمه امروز در آستارا توقیف شد.

رییس پلیس راه گیلان امروز گفت : ماموران پلیس راه این خودرو را به دلیل سرعت زیاد در جاده تالش به آستارا توقیف کردند.

سرهنگ مهیار رستگار افزود : در سوابق رانندگی راننده پژو ۸۴ مورد تخلف ثبت شده است.
وی گفت : خودرو تا زمان پرداخت جرایم در پارکینگ خواهد ماند.

بر اساس قانون پلیس خودروهایی که بیش از یک میلیون خلافی دارد را توقیف می کند.

Image result for ‫توقف‬‎

 


آتش‌سوزی منزل مسکونی در لنگرود، ۴ کشته بر جا گذاشت
رییس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی کومله لنگرود در این رابطه به ایرنا گفت: این حادثه بامداد امروز (شنبه) اتفاق افتاد که با اعزام آتش نشانان به منطقه، به علت بافت چوبی ساختمان، بعد از حدود دو ساعت، آتش مهار شد.

محمد خجسته افزود: در این آتش سوزی، چهار نفر شامل دو زن ۹۲ و ۵۰ ساله، دختر ۱۰ و مرد ۴۵ ساله به علت خفگی ناشی از دود زیاد و نشت گاز، جان خود را از دست دادند.

وی اظهار داشت: پسر ۱۳ ساله خانواده نیز که دچار مصدومیت شده بود، در محل حادثه مداوا شده است.

Image result for ‫آتش سوزی‬‎

رییس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی کومله لنگرود خاطرنشان کرد: علت اصلی این آتش سوزی، فرسوده بودن سیم کشی ساختمان بوده است.

کومله از توابع شهرستان لنگرود در ۶۵ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.


فانی برای پاسخ به کدام سوال کوچکی نژاد به مجلس خواهد آمد؟

وزیر آموزش و پرورش باید با حضور در کمیسیون آموزش مجلس به سوالات نمایندگان درباره دانشگاه فرهنگیان، ضعف امور پرورشی، مشکلات موجود در صندوق ذخیره فرهنگیان، واگذارنشدن مدیریت آموزشکده‌های فنی وحرفه‌ای از آموزش و پرورش به وزارت علوم و پرداخت نشدن پاداش فرهنگیان برخی نقاط محروم کشور توضیح دهد.

جبار کوچکی نژاد در تشریح سوال خود از وزیر آموزش و پرورش که قرار است یکشنبه (اول آذرماه) با حضور در کمیسیون آموزش مجلس، پاسخگوی سوالات نمایندگان باشد، گفت: دانشگاه فرهنگیان مدت هاست که با مشکلاتی رو به روست که از جمله آن حذف نیروهای با سابقه از از بدنه هیأت علمی آن و ضعف مدیریتی است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از سوی دیگر در سایر حوزه های آموزش و پرورش نیز مواردی داریم که نیروهای انقلابی از بدنه مدیریتی آن حذف شده اند که مراتب را به وزیر اعلام خواهیم کرد.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از سوی دیگر عدم پیگیری مصوبات بودجه ۹۴ از سوی وزیر آموزش و پرورش، ضعف امور پرورشی و مشکلات موجود در صندوق ذخیره فرهنگیان از اهم مواردی است که روز یکشنبه از وزیر سؤال خواهم کرد.


کمپین گیلانی ها برای دعوت از الیاس حضرتی
رییس سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام گیلان از الیاس حضرتی خواست تا به خواست اصلاح‌طلبان و مردم رشت برای آمدن به کارزار مجلس دهم پاسخ مثبت دهد.

محسن بیناپور ضمن مثبت ارزیابی کردن کارنامه حضرتی، وی را یک نیروی مخلص و توانمند دانست و افزود: ورود افرادی همچون حضرتی برای توسعه همه جانبه گیلان، یک ضرورت است.

بیناپور در پایان خاطر نشان کرد: روزهای آینده یک کمپین برای دعوت از الیاس حضرتی تشکیل خواهد شد.
/تابناک

Image result for ‫حضرتی‬‎

About سردبیر

Check Also

نظرعلی علیزاده:ریشه های انحرافی در انتخابات باید زدوده شود

ریشه های انحرافی در انتخابات باید زدوده شود سردار نظر علی علیزاده نامزد دوازدهمین دوره …