چاپ مطلب چاپ مطلب

۱۸ طرح عمرانی بندر کیاشهر در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد

18 طرح عمرانی بندر کیاشهر در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد

بخشدار بندر کیاشهر: در ایام‌الله دهه مبارک فجر امسال ۱۸ طرح عمرانی، خدماتی و عام‌المنفعه بااعتبار ۲ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان در بخش بندر کیاشهر به بهره‌برداری می‌رسد.

همای گیلان، به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای دیار ما، حجت حاجی پور بخشدار بخش بندر کیاشهر در گفتگو با خبرنگار ما بابیان اینکه برنامه‌های چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی باید با رعایت موازین شرعی و ارزش‌های اسلامی به دلیل تقارن ایام‌الله دهه فجر امسال با ایام شهادت حضرت فاطمه (س) برگزار شود، گفت: در ایام‌الله دهه مبارک فجر چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ۱۸ طرح عمرانی، خدماتی و عام‌المنفعه در بخش بندر کیاشهر به بهره‌برداری می‌رسد.

بخشدار بخش بندر کیاشهر با اشاره به اینکه دستاوردهای نظام در عمر چهل‌ساله خود چشمگیر است و همه نهادها وظیفه‌دارند دستاوردهای ۴۰ ساله نظام و خدمات دولت تدبیر و امید را به نحو شایسته اطلاع‌رسانی کنند، افزود: در دهه مبارک فجر امسال ۱۷ طرح عمرانی، خدماتی و عام‌المنفعه دولتی بااعتبار ۱ میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان و ۱ طرح بخش خصوصی بااعتبار ۴۵۰ میلیون تومان در بخش بندر کیاشهر به بهره‌برداری می‌رسد.

حجت حاجی پور در پایان با اشاره به اینکه این ۱۸ طرح عمرانی، خدماتی و عام‌المنفعه شامل طرح‌های احداث و اصلاح شبکه برق‌رسانی، روکش آسفالت، احداث مسکن محرومین و احداث خانه روستایی است، افزود: این طرح‌ها در روستاهای لوخ، لسکوکلایه، گیلده پایین، نقرده، دهسر، دهکاء، دستک و نوبیجار محله بخش بندر کیاشهر در دهه مبارک فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در افتتاحیه رویداد صدرا: همکاری نهاد دانشگاه و صنعت با محوریت مناطق آزاد گامی در اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در افتتاحیه رویداد صدرا: همکاری نهاد دانشگاه و صنعت با …