چاپ مطلب چاپ مطلب

۲ دستگاه دیالیز به بیمارستان شهید انصاری رودسر اهدا شد

همای گیلان:رئیس بیمارستان شهید انصاری رودسر از اهدای دو دستگاه دیالیز با نام تریدی نیوس ۴۰۰۸ از سوی دو بانوی نیکوکار رودسری به این بیمارستان خبر داد.

 IMG09441749

 جلال همرنگ ظهر چهارشنبه در جلسه بهداشت و درمان رودسر افزود: این دو بانو به اسامی ” کبری مشعوف ” و ” مرجان پورحیدری ” دستگاههای دیالیز را با نیت خیرخواهانه به این بیمارستان اهدا کردند.

وی همچنین ارزش ریالی این دو دستگاه را ۱۲۰ میلیون تومان دانست و اظهارداشت: در حال حاضر رودسر دارای۸۴ نفر بیمار و  ۱۲ دستگاه فعال دیالیز است.

رئیس بیمارستان شهید انصاری رودسر در ادامه با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی سلامت و تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بیمار جزء دغدغه بیماری نباید رنج دیگری داشته باشد، گفت: این سخن مقام معظم رهبری بیانگر توجه ویژه معظم له به حوزه سلامت بوده و وظیفه وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی را سنگین تر کرده است.

وی افزود: طرح تحول نظام سلامت که پشتوانه کارکارشناسی درازمدت و دقیقی را دارد از ۱۵ اردیبهشت ماه امسال در سراسر کشور آغاز شد.

همرنگ تصریح کرد: دراین زمینه بسته های خدمتی، شامل کاهش میزان پرداختی بیماران بستری در بیمارستان ها، حمایت از ماندگاری پزشکان در مناطق محروم، حضور پزشکان متخصص مقیم در بیمارستان ها، ارتقای کیفیت ویزیت و هتلینگ بیمارستان ها، ترویج زایمان طبیعی طراحی شد.

وی اذعان داشت: اجرای این طرح گام بلند و مثبتی برای افزایش رضایتمندی مردم و بهبود کیفیت خدمات بهداشتی درمانی در جامعه است./مهر

About

Check Also

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا   به …