چاپ مطلب چاپ مطلب

۲۰ فقره سرقت در پرونده باند سارق

همای گیلان:گروه استان‌ها – گیلان – فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری باند ۳ نفره سارقان با ۲۰ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ “قاسم جانعلی‌پور” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودور با شیوه و شگرد مشترک در شهرستان لاهیجان، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی دقیق صحنه‌های وقوع سرقت و تعقیب سرنخ‌ها دریافتند این سرقت‌ها به صورت باندی صورت گرفته است افزود: با تلاش‌های شبانه‌روزی و اقدامات اطلاعاتی باند ۳ نفره سارقان این پرونده‌ها شناسایی شد.
وی با اعلام اینکه در ادامه تحقیقات معلوم شد سارقان به استان البرز متواری شده‌اند بیان داشت: ماموران آگاهی با هماهنگی قضائی به این استان اعزام و سارقان ۳۱،۲۴ و ۳۸ ساله را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
سرهنگ جانعلی‌پور تصریح کرد: سارقان در تحقیقات پلیس علاوه بر ۱۳ فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو به ۵ فقره سرقت منزل و ۲ فقره سرقت خودور اعتراف کردند.
این مقام انتظامی از کشف یک دستگاه خودرو پراید سرقتی از سارقان خبر داد و بیان داشت: تلاش برای دستگیری مالخران این پرونده‌ها ادامه دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان در پایان با اشاره به اینکه سارقان با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند از شهروندان خواست با رعایت هشدار‌های پلیس در زمینه پسشگیری از سرقت، سارقان را در رسیدن به اهداف خود ناکام کنند.

با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین بازسازی شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین …