چاپ مطلب چاپ مطلب

فرمانده انتظامی لاهیجان خبر دا دستگیری عامل باندشرط‌‌‌بندی فوتبال در شرق گیلان

 فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری عامل باندشرط‌بندی فوتبال در شرق گیلان با ۱۶۸ میلیون ریال وجه نقد شرط‌بندی خبر داد.

به گزارش همای گیلان به نقل از تسنیم محمود قاسمی عصر امروز در نشست انتظامی این شهرستان، اظهار کرد: برابر گزارش‌های رسیده و تماس‌های مردمی در مورد گسترش قمار در پوشش پیش‌بینی نتایج بازی فوتبال با انتشار و توزیع برگه‌هایی تحت عنوان “توتو” در سطح شهرستان، این امر نگرانی خانواده‌ها را در برداشته، مورد در دستور کار ماموان پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی در یک عملیات موفقیت آمیز و پس از ساعت‌ها کار اطلاعاتی، فردی به هویت معلوم از عاملان اصلی برگزاری، پخش، محاسبه وجوه جمع آوری شده و هدایت زیر شاخه‌هایی درسطح شهرستان و شهرستان‌های همجوار بوده شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی لاهیجان، گفت: ماموران انتظامی ضمن هماهنگی با مراجع قضایی در یک اقدام غافلگیرانه با رعایت تمام موازین شرعی و قانونی و حقوق شهروندی، متهم را دستگیر کردند.

قاسمی تصریح کرد: پلیس اطلاعات پس از دستگیری متهم و بازرسی از منزل وی تعداد ۹ هزار و ۲۶۰ برگ توتو و مبلغ ۱۶۸ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال وجه نقد حاصل از بازی توتو و تعداد ۱۴ عدد ماشین حساب برای محاسبه مبالغ دریافتی،۴ عدد دفتر ثبت اسامی را کشف و ضبط کردند.

وی از تشکل پرونده برای متهم و ارسال آن به مراجع قضایی خبر داد و افزود: پلیس از هیچ اقدامی قانونی برای تثبیت و ارتقاء امنیت، به ویژه امنیت اقتصادی و معیشتی که از خواسته‌های به حق مردم است اغماض نمی‌کند و با اخلال‌گران نظم اقتصادی مطابق متن صریح قانون برخورد می‌کند.

About

Check Also

ستاد کل نیروهای مسلح، گزارش اولیه هیئت عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور را منتشر کرد

ستاد کل نیروهای مسلح، گزارش اولیه هیئت عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل …