چاپ مطلب چاپ مطلب

خاطره عجیب مینو محرز از یک بیمارش در دوران کرونا/ وایتکس و عنبر نسارا مصرف کرده بود

دکتر مینو محرز، عضو ستاد ملی مقابله با کرونا که مهمان برنامه «خندوانه» بود، از یک بیمار مراجعه‌کننده به خود گفت که با مصرف وایتکس و عنبر نسارا، مری خود را داغون کرده بود.

همای گیلان به نقل از خبرآنلاین، برنامه «خندوانه» با اجرای رامبد جوان، شب گذشته (جمعه ۲۳ اسفند)، میزبان مینو محرز، عضو ستاد ملی مقابله با کرونا و مسئول کارآزمایی بالینی واکسن کرونای ایرانی بود.
محرز پس از توضیحاتی درباره همه‌گیری کرونا و تولید واکسن ایرانی آن، با اشاره به علاقه‌اش به پزشکی گفت: «در خانه ما تحصیل و ورزش بسیار مهم بود و والدین روی آن سرمایه‌گذاری کردند. من خیلی علاقه‌مند به پزشکی بودم و به این سمت آمدم؛ اما بقیه خواهر و برادرهایم اساتید سطح بالای دانشگاه هستند.»
او درباره اتفاقات جالبی که برایش در دوران کرونا رخ داده است، گفت: «یک مریض پیش من آمد که مری‌اش داغون شده بود. او از ترس و برای پیشگیری از ابتلا به کرونا، وایتکس رقیق شده با آب لیمو خورده بود و بعد عنبر نسارا دود کرده بود!

عضو ستاد ملی مقابله با کرونا، در پایان گفت‌وگویش با رامبد جوان گفت: «ما بزرگ‌ترین سرمایه را در جهان داریم و آن هم مغز جوانان کشورمان است. جوانانی که در همه دنیا افتخارآفرینی کرده‌اند و هر دارویی که موجود بود، برای کووید تولید کردند. با همه تحریم‌ها، امکانات تهیه واکسن مهیا شده و چندین واکسن در فاز تحقیقات بالینی قرار گرفته است.»

با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

فرماندار رشت در جلسه شورای ترافیک شهرستان؛ با افزایش حجم مسافرت های پس از کرونا، نیازمند تدابیر جدی در حوزه ترافیک هستیم

فرماندار رشت با اشاره به تاثیر افزایشی سفرهای درون و برون شهری در آمار تصادفات، …