چاپ مطلب چاپ مطلب

شهردار رشت به همراه اعضای شورای شهر از جانباز دوران دفاع مقدس عیادت کرد

همای گیلان به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت، سید محمد احمدی شهردار رشت امروز (یکشنبه ۲ فروردین) به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و اعیاد شعبانیه به همراه سه تن از اعضای شورای شهر محمد حسن علیپور، محمد حسن عاقل‌منش و فاطمه شیرزاد از سیف‌الله طهماسبی جانباز جبهه و جنگ عیادت کردند.

در این دیدار صمیمانه و پس از صحبت ‌های شهردار رشت و اعضای شورای شهر، سیف‌الله طهماسبی جانباز پاسدار و سرافراز استان گیلان و شهر رشت خاطراتی از هشت سال حضور در دفاع مقدس، عملیات ‌هایی که در آن حضور داشت و نحوه جانبازی‌اش خاطراتی نقل کرد.

لازم به ذکر است سیف‌الله طهماسبی جانباز پاسدار دوران جنگ تحمیلی که هم‌ اینک در سن ۶۰ سالگی هستند سال‌هاست که با عوارض سخت ناشی از حمله شیمیایی دشمن دست و پنجه نرم می‌کند.

وی همچنین در عملیات‌های زیادی مانند کربلای ۵ و بیت‌المقدس شرکت داشت و طبق خاطراتی که خودشان در این دیدار نقل کردند در عملیات والفجر ۱۰ شیمیایی شدند.

این جانبازسرافراز در دوران ۳۴ ماه سابقه حضورش در جبهه‌ های نبرد حق علیه باطل چندین بار مجروح شد که ۲۲ دی ماه سال ۱۳۶۵، ۹ فروروین سال ۶۷ و خرداد سال ۶۷ از جمله آن محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است سیف‌الله طهماسبی از همرزمان شهید املاکی است و شاهد شهادت این قهرمان وطن بود.

سامان یوسفی و جمشید کلانتری نیز از دیگر شهدای همرزم این جانباز سرافراز جبهه و جنگ هستند.

با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

دکتر رنجبر : شهرداری شلمان در آبان ماه بالغ بر یک میلیارد تومان درامد داشته است

دکتر رنجبر در گزارش عملکرد شهرداری شلمان در آبان ماه ۱۴۰۱ میزان درامدشهرداری رابیش از …