چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس شورای اسلامی شهر رشت : نصب یادمان ساختمان ساعت در ورودی رشت / شهدا مایه افتخار و شناسنامه شهر هستند

رئیس شورای اسلامی شهر رشت : نصب یادمان ساختمان ساعت در ورودی رشت / شهدا مایه افتخار و شناسنامه شهر هستند

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: نصب یادمان ساختمان ساعت در ورودی رشت یک اقدام ماندگار برای این شهر است.

به گزارش همای گیلان نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت ، محمد حسین واثق کارگرنیا امروز در جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت با اشاره به ارائه طرحی از سوی سازمان سیما و منظر شهرداری رشت برای یکی از ورودی های شهر اظهار کرد: زمانی که یک مسافر و گردشگر قصد ورود به رشت را دارد باید در همان ابتدای ورود به شهر نماد ورودی را مشاهده کند و نصب این نماد در پنج الی ۱۰ کیلومتر پس از نقطه ورودی شهر اقدام صحیحی نیست.

وی با تاکید به درج عنوان شهید در نماد ورودی رشت بیان کرد: عنوان شهید نباید از نماد ورودی رشت حذف شود و این عنوان مایه مباهات و شناسنامه رشت است و تا به همیشه مدیون رشادت های شهدای گرانقدر هستیم .

کارگرنیا با اشاره به اینکه باید رشت را به درستی معرفی کنیم تصریح کرد: برخی از عناوین که گاها به رشت داده می شود ممکن است موجب عدم تمایل و فرار گردشگران شود و از این رو باید در درج عناوین بر روی ورودی های رشت دقت بیشتری داشته باشیم .

انتهای پیام

About نسرین عشقی

Check Also

مشاور کمیسیون های توسعه پایدار شهری و بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت:  قدر پتانسیل‌های  شهر خود را بدانیم. می‌توان به  زرجوب و گوهررودمان حیات دوباره بخشید و زیست پذیری را در حوزه آبی شهر فراهم آورد

مشاور کمیسیون های توسعه پایدار شهری و بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت:  قدر …