چاپ مطلب چاپ مطلب

پیام رئیس شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)

پیام رئیس شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)

چهاردهم خرداد ، سالروز ارتحال یگانه مردی است که در سایه تدبیر و نگاه والایش، ملت بزرگ ایران پس از تحمل سالها خفت و ذلت ، برای رهایی از جور و ستم ، به خیابانها آمده و با سر دادن شعار استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی ، حیاتی دوباره به کالبد بی روح کشور بخشیدند.

امام خمینی (ره) با رهبریهای داهیانه ، انقلابی را محقق ساختند که تا ابد برای تمامی آزادیخواهان جهان ، به الگویی بی نظیر تبدیل شد و پس از سالها تلاش خستگی ناپذیر برای گسترش اسلام نبوی ، در چهاردهم خرداد سال ۶۸ با قلبی آرام به ندای حق لبیک گفت.

سی و سومین سالروز ارتحال بنیانگذار کبیرانقلاب حضرت امام خمینی (ره) را محضر تمامی عاشقان و دوستداران امام خمینی رضوان الله تعالی علیه ، تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و یک بار دیگر با آرمان های امام راحل و شهدای گرانقدر در دفاع از ارزش های والای انقلاب اسلامی تجدید پیمان می کنیم و انشاا همواره رهروان راستین رهبر فقید و معظم انقلاب باشیم.

محمد حسین واثق کارگرنیا
رئیس شورای اسلامی شهر رشت

 

About نسرین عشقی

Check Also

مشاور کمیسیون های توسعه پایدار شهری و بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت:  قدر پتانسیل‌های  شهر خود را بدانیم. می‌توان به  زرجوب و گوهررودمان حیات دوباره بخشید و زیست پذیری را در حوزه آبی شهر فراهم آورد

مشاور کمیسیون های توسعه پایدار شهری و بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت:  قدر …