چاپ مطلب چاپ مطلب

دیدار وتقدیر دکتر منوچهرمهدی پور شهردار ، ریاست واعضای شورای اسلامی شهر کومله، عباس پور ریاست اداره ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود ازبانوی نویسنده لنگرودی/گزارش تصویری

 دکتر منوچهرمهدی پور شهردارکومله در این دیدار افزود : فرهنگ مؤلفه‌ای ارزشمند در جوامع بشری است که کتاب به عنوان رکن اصلی، نقش مهمی در ترویج این مهم دارد.

وی افزود : هنرمندان، نویسندگان و فعالان حوزه فرهنگ و هنر سرمایه های ارزشی جامعه هستند که همواره نقش و تاثیرگذاری آنها در اجتماع مؤثر بوده است.

🔸همای خبر به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر کومله، دکتر منوچهرمهدی پور با بیان اینکه با ورود تکنولوژی های جدید بسیاری از مؤلفه ها و ابزار در زندگی بشر کم رنگ شده است، عنوان کرد : قلم و اهمیت آن هم چنان حفظ شده و این نشان از جایگاه آن در جامعه دارد.

وی بیان داشت : همه ما وظیفه داریم ضمن قدردانی از نویسندگان و اهالی قلم و ادب، با دیدارهای حضوری زحمات آنها را ارج نهیم.

🔸دکترمنوچهرمهدی پور بهمراه ریاست واعضای شورای اسلامی شهر کومله و ریس ارشاد لنگرود ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت‌های ارزنده‌ی ادبی خانم مینو شکوهمند ، با اهدا لوح سپاس از این نویسنده شهرستان تقدیر به عمل آورد.

🔸مینو شکوهمند نیز در این دیدار علاوه بر ارائه مطالبی در ارتباط با آثار خود، خاطراتی را از تهیه و تنظیم کتاب‌ها بیان کرد.

 🔸بانو مینو شکوهمند ( مدانلو ) متولد ۱۳۳۲ خورشیدی در شهر رشت ، پس از اخذ دیپلم فنی بهیاری ضمن اشتغال به کار و گذراندن طرح به مدت ۴ سال ، موفق به اخذ دیپلم طبیعی ( علوم تجربی ) از دبیرستان بزرگمهر لاهیجان شد . این بانوی فرهیخته لنگرودی به دلیل آشنایی به زبان انگلیسی و فرانسه و آلمانی ، تحقیق ها و پژوهش های متعددی در زمینه های مختلف علمی داشته و از ایشان آثار متعددی از جمله « عوامل و درمان بیماری های اعصاب با گلها و گیاهان » و « روانشناسی ما ، بیماریها و درمان آنها » به چاپ رسیده و « دایره المعارف گیاهشناسی » در دست چاپ است.

با کانال همای خبر همراه باشیدhttp://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

تخصیص اعتبارات دولتی برای اتمام پروژه ساماندهی دفنگاه زباله در سراوان اجرایی می‌شود

تخصیص اعتبارات دولتی برای اتمام پروژه ساماندهی دفنگاه زباله در سراوان اجرایی می‌شود همای خبر- …