چاپ مطلب چاپ مطلب

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت؛ تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ کتابخوانی در مدارس رضوانشهر

فرماندار رضوانشهر ضمن حضور در اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان بر ترویج فرهنگ کتابخوانی در مدارس تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار، امروز شنبه بیست و هشتم آبان مهندس سید نادر صفوی میرمحله با حضور در اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان ضمن دیدار با رییس و پرسنل این مجموعه، از زحمات و تلاش های آنان برای بهبود ارتباط مردم و جامعه با کتاب و کتابخوانی قدردانی نمود.

وی با تاکید بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی گفت: فرهنگ کتابخوانی باید در مدارس ترویج شود تا زمینه لازم برای بهره مندی مطلوب هر دانش آموز در راستای تقویت اطلاعات خود از دیگر منابع علمی فراهم گردد.

فرماندار رضوانشهر افزود: مطالعه کتاب یکی از ضروریات زندگی انسان در برهه های مختلف زمانی بشمار می رود که نقش مهم آن درارتقای فرهنگ و توسعه جامعه بسیار تاثیر گذار است، بایستی با اقدام های عملی و عملیاتی برای ارتقای حوزه کتاب و کتابخوانی تلاش کنیم.

فرماندار رضوانشهر در ادامه تاکیدکرد:شهرداران و دیگر دستگاه های اجرایی این شهرستان همکاری لازم را با این مجموعه فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی داشته باشند.

همچنین سرکارخانم پورخدایاررئیس کتابخانه های عمومی شهرستان نیزگزارشی ازآخرین وضعیت این نهادفرهنگی خدمت فرماندار رضوانشهر ارائه نمودند.

*بیش از ۳۰ هزارجلد کتاب درسه باب کتابخانه عمومی شهرستان رضوانشهر وجود داردودرمجموع حدود ۳ هزار نفر عضو فعال این کتابخانه ها هستند

با کانال همای خبر همراه باشیدhttp://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

دکتر رنجبر : شهرداری شلمان در آبان ماه بالغ بر یک میلیارد تومان درامد داشته است

دکتر رنجبر در گزارش عملکرد شهرداری شلمان در آبان ماه ۱۴۰۱ میزان درامدشهرداری رابیش از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *