چاپ مطلب چاپ مطلب

برگ زرینی دیگر در کارنامه افتخارات شرکت سیمان خزر  قدردانی ایمیدرو از تعهد و تلاش مجموعه سیمان خزر در مسیر توسعه،رشد و تعالی

همای خبر/سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی (ایمیدرو) به پاس قدردانی از تعهد و تلاش بی‌وقفه کارکنان شرکت سیمان خزر در مسیر توسعه، رشد و تعالی برای اولین بار تندیس پیشروان بهره وری سه ستاره را در نهمین دوره همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران به این واحد تولیدی اهداء نمود.
📣به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان خزر
. ✅ 💯نهمین دوره همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ، روز  دوشنبه مورخ ۱۴۰۱٫۱۱٫۳در مرکز بین المللی همایش های کتابخانه ملی ایران (سالن قلم ) با حضور مقامات کشوری ، مهمترین و معتبرترین شرکت های  پیشرو ایرانی برگزار شد.
👤➕ دکتر اسحق جمال امیدی مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر در این همایش ضمن ابراز خشنودی از کسب این موفقیت، آن را حاصل عملکرد سلامت، حرفه‌ای، کار گروهی ،  هم دلی و هم افزایی تمامی همکاران در جهت رسیدن به اهداف استراتژی این  مجموعه تولیدی دانسته و انسجام و مسئولیت پذیری همه ارکان سازمان را در دست‌یابی به این توفیق بسیار حائز اهمیت دانستند.
برگزار کنندگان این جشنواره (ایمیدرو)، سیمان خزر  را به سبب برداشتن گام‌های موثر ، در کلیه سطوح منجمله اقدامات در زمینه های فناورانه در خطوط تولید و تحویل، راهبردی، مسئولیت های اجتماعی ، آموزش سازمانی و منابع انسانی ، محیط زیست،فن آوری اطلاعات،مالی، بازرگانی ، حقوقی و سایر ارکان سازمان  شایسته‌ی دریافت تندیس در عالی ترین سطح دانسته  و به همین مناسبت، لوح پیشروان بهره وری سه ستاره همایش را به دکتر اسحق جمال امیدی مدیرعامل شرکت سیمان خزر اهداء نمودند.

با کانال همای خبر همراه باشیدhttp://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

تخصیص اعتبارات دولتی برای اتمام پروژه ساماندهی دفنگاه زباله در سراوان اجرایی می‌شود

تخصیص اعتبارات دولتی برای اتمام پروژه ساماندهی دفنگاه زباله در سراوان اجرایی می‌شود همای خبر- …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *